MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 567, wczoraj: 462
ogółem: 2 499 373

statystyki szczegółowe

Aktualności

3 powołanych do kadry Małopolski Zachodniej !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-08 19:54

Wydział Szkolenia MZPN informuje, że dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości - 10.11.2018 r. (sobota) zorganizowany zostanie XIII Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. generała Bernarda Monda.

 

Na obiektach RKS Garbarnia Kraków przy ul. Rydlówka 23 zaprezentują się reprezentacje Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa i zachodniej Małopolski (PPN Chrzanów, Oświęcim, Wadowice). Rozpoczęcie turnieju 10.11.2018 r. o godz. 9.15 (odprawa techniczna i losowanie par półfinałowych), a zakończenie ok. godz. 13. – Zbiórka zawodników godz. 9 00

 

ZAWODNICY POWOŁANI NA TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI: 

DYRGA JAKUB (Dąb Paszkówka), JASKUŁA ALBERT (Dąb Paszkówka), LECHOWICZ JAKUB (Dąb Paszkówka), CHROMY DAWID (Dąb Paszkówka), TORBA ARTUR (Dąb Paszkówka), GIEREK BARTŁOMIEJ (Dąb Paszkówka), MICHALEC STANISŁAW (Dąb Paszkówka), SURÓWKA ADRIAN (Dąb Paszkówka), BUDKA DANIEL (Beskid Andrychów), GURDEK DOMINIK (Beskid Andrychów), RUSINEK JAKUB (Beskid Andrychów), GOŁUSZKA KAMIL (Babia Góra Sucha Beskidzka), KIREJCZYK GABRIEL (Unia Oświęcim), WOJEWODA NIKODEM (Victoria Jaworzno), DARKOWSKI MATEUSZ (Victoria Jaworzno), SIEJKA RADOSŁAW (MKS Trzebinia), GOŁDYN DANIEL (MKS Trzebinia), CWYNAR GABRIEL (MKS Trzebinia)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [6]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

13

11-2018

wtorek

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaKS Olkusz
MKS Trzebinia 0:1 KS Olkusz
2018-11-03, 14:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim MKS Trzebinia

Wyszukiwarka