MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 161, wczoraj: 517
ogółem: 2 753 247

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Michał Pałka bramkarz 1 0 0 0 0 0 70 70
2. Mikołaj Kozłowski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Kacper Strycharski obrońca 1 0 0 0 0 0 70 70
4. Maciej Pucia obrońca 1 0 0 0 0 0 70 70
5. Oskar Głuch obrońca 1 0 0 0 0 0 70 70
6. Michał Hano obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Jakub Bieniek obrońca 1 0 0 0 0 0 70 70
8. Wiktor Celi obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Igor Krzywda pomocnik 1 0 0 0 0 0 70 70
10. Antoni Małocha pomocnik 1 0 0 0 0 0 70 70
11. Jakub Kozioł pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Mateusz Wojas pomocnik 1 0 0 0 0 0 70 70
13. Konrad Kalinowski pomocnik 1 1 0 0 0 0 70 70
14. Adrian Mysiura pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Oskar Cząstka pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Hubert Duleba pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Mikołaj Nietrzebka pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Kamil Wójcik napastnik 1 1 1 0 0 0 70 70
19. Kamil Bohonos napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Aleksander Lubiński napastnik 1 0 0 0 0 0 70 70
21. Jakub Dubiel napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jan Garlacz napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka