MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 840, wczoraj: 1057
ogółem: 2 525 043

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2019-06-15 MKS Trzebinia Pcimianka Pcim 13:00
30  2019-06-15 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Orzeł Ryczów 13:30
30  2019-06-15 Kaszowianka Kaszów Beskid Andrychów 13:30
30  2019-06-15 Dalin Myślenice Wiślanka Grabie 13:30
30  2019-06-15 Unia Oświęcim Górnik Wieliczka 13:30
30  2019-06-15 Orzeł Piaski Wielkie KS Olkusz 13:00
30  2019-06-15 Słomniczanka Słomniki Jutrzenka Giebułtów 11:30
30  2019-06-15 LKS Jawiszowice Clepardia Kraków 11:00
29  2019-06-08 Beskid Andrychów LKS Jawiszowice 14:00
29  2019-06-08 Jutrzenka Giebułtów Kaszowianka Kaszów 14:00
29  2019-06-08 Wiślanka Grabie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 14:00
29  2019-06-08 Clepardia Kraków Orzeł Piaski Wielkie 11:00
29  2019-06-08 Pcimianka Pcim Unia Oświęcim 14:00
29  2019-06-08 Górnik Wieliczka Dalin Myślenice 14:00
29  2019-06-08 KS Olkusz MKS Trzebinia 14:00
29  2019-06-08 Orzeł Ryczów Słomniczanka Słomniki 13:00
28  2019-06-01 Słomniczanka Słomniki Wiślanka Grabie 14:00
28  2019-06-01 Dalin Myślenice Pcimianka Pcim 14:00
28  2019-06-01 Orzeł Piaski Wielkie Beskid Andrychów 15:00
28  2019-06-01 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Górnik Wieliczka 15:00
28  2019-06-01 Kaszowianka Kaszów Orzeł Ryczów 14:00
28  2019-06-01 KS Olkusz Clepardia Kraków 11:00
28  2019-06-01 LKS Jawiszowice Jutrzenka Giebułtów 11:00
28  2019-06-01 MKS Trzebinia Unia Oświęcim 11:00
27  2019-05-25 Orzeł Ryczów LKS Jawiszowice 15:00
27  2019-05-25 Pcimianka Pcim Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15:00
27  2019-05-25 Górnik Wieliczka Słomniczanka Słomniki 15:00
27  2019-05-25 Wiślanka Grabie Kaszowianka Kaszów 14:00
27  2019-05-25 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Piaski Wielkie 12:00
27  2019-05-25 Unia Oświęcim Dalin Myślenice 15:00
27  2019-05-25 Beskid Andrychów KS Olkusz 15:00
27  2019-05-25 Clepardia Kraków MKS Trzebinia 15:00
26  2019-05-18 LKS Jawiszowice Wiślanka Grabie 15:00
26  2019-05-18 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Unia Oświęcim 15:30
26  2019-05-18 Clepardia Kraków Beskid Andrychów 15:00
26  2019-05-18 Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Ryczów 15:00
26  2019-05-18 Kaszowianka Kaszów Górnik Wieliczka 15:00
26  2019-05-18 Pcimianka Pcim Słomniczanka Słomniki 14:00
26  2019-05-18 MKS Trzebinia Dalin Myślenice 11:00
26  2019-05-18 KS Olkusz Jutrzenka Giebułtów 11:00
25  2019-05-11 Unia Oświęcim Słomniczanka Słomniki 15:00
25  2019-05-11 Jutrzenka Giebułtów Clepardia Kraków 11:00
25  2019-05-11 Górnik Wieliczka LKS Jawiszowice 15:30
25  2019-05-11 Pcimianka Pcim Kaszowianka Kaszów 14:00
25  2019-05-11 Wiślanka Grabie Orzeł Piaski Wielkie 12:00
25  2019-05-11 Dalin Myślenice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11:00
25  2019-05-11 Beskid Andrychów MKS Trzebinia 15:30
25  2019-05-11 Orzeł Ryczów KS Olkusz 15:30
24  2019-05-04 LKS Jawiszowice Pcimianka Pcim 15:30
24  2019-05-04 MKS Trzebinia Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15:00
24  2019-05-04 Clepardia Kraków Orzeł Ryczów 15:00
24  2019-05-04 KS Olkusz Wiślanka Grabie 16:00
24  2019-05-04 Orzeł Piaski Wielkie Górnik Wieliczka 16:00
24  2019-05-04 Kaszowianka Kaszów Unia Oświęcim 16:00
24  2019-05-04 Słomniczanka Słomniki Dalin Myślenice 16:00
24  2019-05-04 Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów 11:00
23  2019-05-01 Pcimianka Pcim Orzeł Piaski Wielkie 16:00
23  2019-05-01 Unia Oświęcim LKS Jawiszowice 16:00
23  2019-05-01 Dalin Myślenice Kaszowianka Kaszów 14:00
23  2019-05-01 Jutrzenka Giebułtów MKS Trzebinia 16:00
23  2019-05-01 Orzeł Ryczów Beskid Andrychów 16:00
23  2019-05-01 Górnik Wieliczka KS Olkusz 16:00
23  2019-05-01 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Słomniczanka Słomniki 15:00
23  2019-05-01 Wiślanka Grabie Clepardia Kraków 11:00
22  2019-04-27 LKS Jawiszowice Dalin Myślenice 16:30
22  2019-04-27 KS Olkusz Pcimianka Pcim 16:00
22  2019-04-27 Beskid Andrychów Wiślanka Grabie 16:00
22  2019-04-27 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Ryczów 13:00
22  2019-04-27 Orzeł Piaski Wielkie Unia Oświęcim 16:30
22  2019-04-27 Clepardia Kraków Górnik Wieliczka 16:00
22  2019-04-27 Kaszowianka Kaszów Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 16:00
22  2019-04-27 MKS Trzebinia Słomniczanka Słomniki 16:00
21  2019-04-20 Orzeł Ryczów MKS Trzebinia 16:00
21  2019-04-20 Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów 14:00
21  2019-04-20 Unia Oświęcim KS Olkusz 17:00
21  2019-04-20 Górnik Wieliczka Beskid Andrychów 16:30
21  2019-04-20 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice 16:00
21  2019-04-20 Pcimianka Pcim Clepardia Kraków 11:00
21  2019-04-20 Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów 11:00
21  2019-04-20 Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie 17:00
20  2019-04-13 Beskid Andrychów Pcimianka Pcim 16:30
20  2019-04-13 MKS Trzebinia Kaszowianka Kaszów 14:00
20  2019-04-13 Orzeł Piaski Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 12:00
20  2019-04-13 Orzeł Ryczów Wiślanka Grabie 17:00
20  2019-04-13 Jutrzenka Giebułtów Górnik Wieliczka 17:00
20  2019-04-13 KS Olkusz Dalin Myślenice 17:00
20  2019-04-13 LKS Jawiszowice Słomniczanka Słomniki 17:00
20  2019-04-13 Unia Oświęcim Clepardia Kraków 11:00
19  2019-04-06 Kaszowianka Kaszów LKS Jawiszowice 17:00
19  2019-04-06 Słomniczanka Słomniki Orzeł Piaski Wielkie 17:00
19  2019-04-06 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie KS Olkusz 17:00
19  2019-04-06 Unia Oświęcim Beskid Andrychów 17:00
19  2019-04-06 Górnik Wieliczka Orzeł Ryczów 17:00
19  2019-04-06 Dalin Myślenice Clepardia Kraków 11:00
19  2019-04-06 Pcimianka Pcim Jutrzenka Giebułtów 11:00
19  2019-04-06 Wiślanka Grabie MKS Trzebinia 11:00
18  2019-03-30 KS Olkusz Słomniczanka Słomniki 17:00
18  2019-03-30 Clepardia Kraków Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17:00
18  2019-03-30 Orzeł Ryczów Pcimianka Pcim 16:30
18  2019-03-30 Orzeł Piaski Wielkie Kaszowianka Kaszów 14:00
18  2019-03-30 Jutrzenka Giebułtów Unia Oświęcim 17:30
18  2019-03-30 Wiślanka Grabie Górnik Wieliczka 17:00
18  2019-03-30 Beskid Andrychów Dalin Myślenice 17:00
18  2019-03-30 LKS Jawiszowice MKS Trzebinia 11:00
17  2019-03-23 LKS Jawiszowice Orzeł Piaski Wielkie 17:30
17  2019-03-23 Kaszowianka Kaszów KS Olkusz 17:30
17  2019-03-23 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Beskid Andrychów 17:30
17  2019-03-23 Unia Oświęcim Orzeł Ryczów 17:00
17  2019-03-23 Pcimianka Pcim Wiślanka Grabie 17:00
17  2019-03-23 Słomniczanka Słomniki Clepardia Kraków 11:00
17  2019-03-23 Dalin Myślenice Jutrzenka Giebułtów 11:00
17  2019-03-23 Górnik Wieliczka MKS Trzebinia 17:00
16  2019-03-16 LKS Jawiszowice KS Olkusz 11:00
16  2019-03-16 MKS Trzebinia Orzeł Piaski Wielkie 17:00
16  2019-03-16 Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim 17:00
16  2019-03-16 Wiślanka Grabie Unia Oświęcim 17:00
16  2019-03-16 Orzeł Ryczów Dalin Myślenice 17:00
16  2019-03-16 Jutrzenka Giebułtów Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17:00
16  2019-03-16 Beskid Andrychów Słomniczanka Słomniki 17:00
16  2019-03-16 Clepardia Kraków Kaszowianka Kaszów 14:00
15  2018-11-11 Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia zobacz ›
15  2018-11-10 Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
15  2018-11-10 Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
15  2018-11-10 Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice zobacz ›
15  2018-11-10 Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim zobacz ›
15  2018-11-10 KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
15  2018-11-10 Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki zobacz ›
15  2018-11-10 Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice zobacz ›
14  2018-11-04 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów zobacz ›
14  2018-11-04 Kaszowianka Kaszów 0:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
14  2018-11-04 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
14  2018-11-04 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Clepardia Kraków zobacz ›
14  2018-11-03 Unia Oświęcim 1:3 Pcimianka Pcim zobacz ›
14  2018-11-03 Dalin Myślenice 3:0 Górnik Wieliczka zobacz ›
14  2018-11-03 MKS Trzebinia 0:1 KS Olkusz zobacz ›
14  2018-11-03 Słomniczanka Słomniki 0:1 Orzeł Ryczów zobacz ›
13  2018-10-28 Wiślanka Grabie 1:3 Słomniczanka Słomniki zobacz ›
13  2018-10-28 Pcimianka Pcim 0:2 Dalin Myślenice zobacz ›
13  2018-10-27 Beskid Andrychów 1:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
13  2018-10-27 Górnik Wieliczka 2:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
13  2018-10-27 Orzeł Ryczów 1:1 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
13  2018-10-27 Clepardia Kraków 2:1 KS Olkusz zobacz ›
13  2018-10-27 Jutrzenka Giebułtów 1:1 LKS Jawiszowice zobacz ›
13  2018-10-27 Unia Oświęcim 1:1 MKS Trzebinia zobacz ›
12  2018-10-21 LKS Jawiszowice 2:3 Orzeł Ryczów zobacz ›
12  2018-10-21 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Pcimianka Pcim zobacz ›
12  2018-10-21 Słomniczanka Słomniki 1:0 Górnik Wieliczka zobacz ›
12  2018-10-21 Kaszowianka Kaszów 0:3 Wiślanka Grabie zobacz ›
12  2018-10-21 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
12  2018-10-20 Dalin Myślenice 1:2 Unia Oświęcim zobacz ›
12  2018-10-20 KS Olkusz 2:1 Beskid Andrychów zobacz ›
12  2018-10-20 MKS Trzebinia 0:2 Clepardia Kraków zobacz ›
11  2018-10-14 Wiślanka Grabie 2:2 LKS Jawiszowice zobacz ›
11  2018-10-13 Unia Oświęcim 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
11  2018-10-13 Beskid Andrychów 1:0 Clepardia Kraków zobacz ›
11  2018-10-13 Orzeł Ryczów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
11  2018-10-13 Górnik Wieliczka 2:1 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
11  2018-10-13 Słomniczanka Słomniki 2:5 Pcimianka Pcim zobacz ›
11  2018-10-13 Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia zobacz ›
11  2018-10-13 Jutrzenka Giebułtów 0:0 KS Olkusz zobacz ›
10  2018-10-07 LKS Jawiszowice 1:0 Górnik Wieliczka zobacz ›
10  2018-10-07 Kaszowianka Kaszów 0:2 Pcimianka Pcim zobacz ›
10  2018-10-07 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
10  2018-10-07 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:4 Dalin Myślenice zobacz ›
10  2018-10-06 MKS Trzebinia 2:0 Beskid Andrychów zobacz ›
10  2018-10-06 KS Olkusz 1:1 Orzeł Ryczów zobacz ›
10  2018-10-06 Słomniczanka Słomniki 0:0 Unia Oświęcim zobacz ›
10  2018-10-06 Clepardia Kraków 2:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-09-30 Pcimianka Pcim 4:1 LKS Jawiszowice zobacz ›
2018-09-30 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-09-30 Orzeł Ryczów 1:2 Clepardia Kraków zobacz ›
2018-09-29 Wiślanka Grabie 2:0 KS Olkusz zobacz ›
2018-09-29 Górnik Wieliczka 2:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2018-09-29 Unia Oświęcim 2:1 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
2018-09-29 Dalin Myślenice 1:2 Słomniczanka Słomniki zobacz ›
2018-09-29 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-09-23 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Pcimianka Pcim zobacz ›
2018-09-23 LKS Jawiszowice 3:1 Unia Oświęcim zobacz ›
2018-09-23 Kaszowianka Kaszów 0:1 Dalin Myślenice zobacz ›
2018-09-22 MKS Trzebinia 0:0 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-09-22 Beskid Andrychów 1:2 Orzeł Ryczów zobacz ›
2018-09-22 KS Olkusz 1:3 Górnik Wieliczka zobacz ›
2018-09-22 Słomniczanka Słomniki 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
2018-09-22 Clepardia Kraków 3:2 Wiślanka Grabie zobacz ›
2018-09-16 Dalin Myślenice 5:1 LKS Jawiszowice zobacz ›
2018-09-16 Pcimianka Pcim 0:1 KS Olkusz zobacz ›
2018-09-16 Wiślanka Grabie 1:0 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-09-15 Orzeł Ryczów 0:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-09-15 Unia Oświęcim 2:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2018-09-15 Górnik Wieliczka 1:0 Clepardia Kraków zobacz ›
2018-09-15 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
2018-09-15 Słomniczanka Słomniki 1:1 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-09-09 Kaszowianka Kaszów 2:1 Słomniczanka Słomniki zobacz ›
2018-09-08 MKS Trzebinia 1:3 Orzeł Ryczów zobacz ›
2018-09-08 KS Olkusz 2:4 Unia Oświęcim zobacz ›
2018-09-08 Beskid Andrychów 2:3 Górnik Wieliczka zobacz ›
2018-09-08 LKS Jawiszowice 2:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
2018-09-08 Clepardia Kraków 0:3 Pcimianka Pcim zobacz ›
2018-09-08 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
2018-09-06 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Dalin Myślenice zobacz ›
2018-09-02 Pcimianka Pcim 0:2 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-09-02 Kaszowianka Kaszów 2:0 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-09-02 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2018-09-01 Wiślanka Grabie 0:1 Orzeł Ryczów zobacz ›
2018-09-01 Górnik Wieliczka 1:3 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-09-01 Dalin Myślenice 2:1 KS Olkusz zobacz ›
2018-09-01 Słomniczanka Słomniki 0:3 LKS Jawiszowice zobacz ›
2018-09-01 Clepardia Kraków 2:0 Unia Oświęcim zobacz ›
2018-08-26 LKS Jawiszowice 0:0 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Słomniczanka Słomniki zobacz ›
2018-08-25 KS Olkusz 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
2018-08-25 Beskid Andrychów 1:4 Unia Oświęcim zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Ryczów 2:0 Górnik Wieliczka zobacz ›
2018-08-25 Clepardia Kraków 2:6 Dalin Myślenice zobacz ›
2018-08-25 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Pcimianka Pcim zobacz ›
2018-08-25 MKS Trzebinia 1:1 Wiślanka Grabie zobacz ›
2018-08-19 Słomniczanka Słomniki 2:0 KS Olkusz zobacz ›
2018-08-19 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Clepardia Kraków zobacz ›
2018-08-19 Pcimianka Pcim 2:1 Orzeł Ryczów zobacz ›
2018-08-19 Kaszowianka Kaszów 3:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2018-08-18 Unia Oświęcim 0:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-08-18 Górnik Wieliczka 0:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
2018-08-18 Dalin Myślenice 3:1 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-08-18 MKS Trzebinia 1:3 LKS Jawiszowice zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Piaski Wielkie 3:3 LKS Jawiszowice zobacz ›
2018-08-15 KS Olkusz 5:2 Kaszowianka Kaszów zobacz ›
2018-08-15 Beskid Andrychów 0:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Ryczów 1:0 Unia Oświęcim zobacz ›
2018-08-15 Wiślanka Grabie 1:1 Pcimianka Pcim zobacz ›
2018-08-15 Clepardia Kraków 4:2 Słomniczanka Słomniki zobacz ›
2018-08-15 Jutrzenka Giebułtów 4:0 Dalin Myślenice zobacz ›
2018-08-15 MKS Trzebinia 5:0 Górnik Wieliczka zobacz ›
2018-08-12 Pcimianka Pcim 0:0 Górnik Wieliczka zobacz ›
2018-08-12 Unia Oświęcim 4:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
2018-08-12 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-08-12 Kaszowianka Kaszów 1:1 Clepardia Kraków zobacz ›
2018-08-12 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-08-11 Dalin Myślenice 6:0 Orzeł Ryczów zobacz ›
2018-08-11 Słomniczanka Słomniki 7:1 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-08-11 KS Olkusz 0:3 LKS Jawiszowice zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-29 Zagórzanka Zagórze 5:4 MKS Trzebinia zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-04 MKS Trzebinia 0:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2018-07-28 MKS Trzebinia 1:2 Unia Dąbrowa Górnicza zobacz ›
2018-07-25 Szombierki Bytom 2:2 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-07-21 MKS Trzebinia 1:1 LKS Czaniec zobacz ›
2018-07-18 Brzezina Osiek 2:3 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-07-14 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 MKS Trzebinia zobacz ›

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka