MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 292, wczoraj: 463
ogółem: 2 684 829

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-11-03 LKS Przecieszyn 5:4 Górnik Libiąż zobacz ›
2018-10-28 MKS Trzebinia 6:0 Halniak Maków Podhalański zobacz ›
2018-10-28 Progres Andrychów 1:2 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-10-27 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5:0 Strzelec Budzów zobacz ›
2018-10-27 Fablok Chrzanów 0:9 KS Chełmek zobacz ›
2018-10-20 Halniak Maków Podhalański 0:7 Progres Andrychów zobacz ›
2018-10-20 Górnik Libiąż 1:2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska zobacz ›
2018-10-20 Strzelec Budzów 6:2 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-10-20 Beskid Andrychów 4:0 Fablok Chrzanów zobacz ›
2018-10-20 KS Chełmek 5:2 LKS Przecieszyn zobacz ›
2018-10-16 LKS Przecieszyn 3:4 Fablok Chrzanów zobacz ›
2018-10-15 Halniak Maków Podhalański 0:8 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-10-13 MKS Trzebinia 2:3 Górnik Libiąż zobacz ›
2018-10-13 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5:1 KS Chełmek zobacz ›
2018-10-13 Progres Andrychów 3:0 Strzelec Budzów zobacz ›
2018-10-08 Strzelec Budzów 5:1 Halniak Maków Podhalański zobacz ›
2018-10-06 Beskid Andrychów 0:2 LKS Przecieszyn zobacz ›
2018-10-06 Górnik Libiąż 1:2 Progres Andrychów zobacz ›
2018-10-06 Fablok Chrzanów 0:4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska zobacz ›
2018-10-06 KS Chełmek 10:0 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-10-01 Halniak Maków Podhalański 2:3 Górnik Libiąż zobacz ›
2018-09-30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4:1 LKS Przecieszyn zobacz ›
2018-09-29 Strzelec Budzów 0:6 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-09-29 MKS Trzebinia 0:6 Fablok Chrzanów zobacz ›
2018-09-29 Progres Andrychów 4:1 KS Chełmek zobacz ›
2018-09-24 KS Chełmek 12:0 Halniak Maków Podhalański zobacz ›
2018-09-22 Beskid Andrychów 1:2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska zobacz ›
2018-09-22 Górnik Libiąż 3:0 Strzelec Budzów zobacz ›
2018-09-22 LKS Przecieszyn 10:1 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-09-22 Fablok Chrzanów 0:2 Progres Andrychów zobacz ›
2018-09-17 Halniak Maków Podhalański 2:3 Fablok Chrzanów zobacz ›
2018-09-16 Progres Andrychów 2:1 LKS Przecieszyn zobacz ›
2018-09-15 Górnik Libiąż 1:2 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-09-15 MKS Trzebinia 0:9 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska zobacz ›
2018-09-15 Strzelec Budzów 2:2 KS Chełmek zobacz ›
2018-09-26 LKS Przecieszyn 15:0 Halniak Maków Podhalański zobacz ›
2018-09-09 Beskid Andrychów 3:0 MKS Trzebinia zobacz ›
2018-09-08 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:0 Progres Andrychów zobacz ›
2018-09-08 Fablok Chrzanów 1:7 Strzelec Budzów zobacz ›
2018-09-08 KS Chełmek 3:0 Górnik Libiąż zobacz ›
2018-09-03 Halniak Maków Podhalański 3:5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska zobacz ›
2018-09-01 Górnik Libiąż 4:1 Fablok Chrzanów zobacz ›
2018-09-01 Strzelec Budzów 2:2 LKS Przecieszyn zobacz ›
2018-09-01 KS Chełmek 3:2 Beskid Andrychów zobacz ›
2018-09-01 Progres Andrychów 2:1 MKS Trzebinia zobacz ›

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaUnia Oświęcim
MKS Trzebinia   Unia Oświęcim
2019-06-01, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

26

05-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Zgoda Malec

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 11.00 Unia Oświęcim - MKS Trzebinia

27

05-2019

pon.

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 17.30 MKS Trzebinia - KS Chełmek

28

05-2019

wtorek

29

05-2019

środa

30

05-2019

czwartek

31

05-2019

piątek

01

06-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaDalin Myślenice
MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
2019-05-18, 17:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Clepardia Kraków - MKS Trzebinia
Beskid Andrychów - KS Olkusz
Unia Oświęcim - Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie - Kaszowianka Kaszów
Górnik Wieliczka - Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Olkusz 1:3 Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim 0:2 Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów 3:0 Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków 3:1 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1 Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie

Wyszukiwarka