MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 871, wczoraj: 1057
ogółem: 2 525 074

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 15 35 10 5 0 26 - 8 +18
2.
herb
bz 15 32 10 2 3 40 - 18 +22
3.
herb
bz 15 29 9 2 4 24 - 22 +2
4.
herb
bz 15 27 8 3 4 20 - 18 +2
5.
herb
plus 15 25 7 4 4 30 - 26 +4
6.
herb
minus 15 23 7 2 6 28 - 22 +6
7.
herb
bz 14 21 6 3 5 21 - 14 +7
8.
herb
bz 15 21 6 3 6 25 - 23 +2
9.
herb
bz 15 21 6 3 6 24 - 26 -2
10.
herb
bz 15 20 6 2 7 18 - 24 -6
11.
herb
plus 15 17 5 2 8 19 - 24 -5
12.
herb
minus 14 14 3 5 6 16 - 18 -2
13.
herb
bz 15 14 3 5 7 16 - 22 -6
14.
herb
bz 15 12 3 3 9 14 - 24 -10
15.
herb
plus 15 12 4 0 11 13 - 31 -18
16.
herb
minus 15 10 2 4 9 10 - 24 -14

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 17 5 2 0 13 - 3 +10
2.
herb
8 16 5 1 2 22 - 8 +14
3.
herb
8 15 5 0 3 10 - 11 -1
4.
herb
9 14 4 2 3 16 - 11 +5
5.
herb
7 13 4 1 2 12 - 9 +3
6.
herb
8 13 4 1 3 17 - 19 -2
7.
herb
7 11 3 2 2 12 - 9 +3
8.
herb
7 11 3 2 2 8 - 5 +3
9.
herb
6 10 3 1 2 10 - 8 +2
10.
herb
8 10 2 4 2 10 - 10 0
11.
herb
8 10 3 1 4 15 - 16 -1
12.
herb
8 10 3 1 4 8 - 10 -2
13.
herb
7 9 2 3 2 10 - 10 0
14.
herb
7 9 3 0 4 8 - 11 -3
15.
herb
8 8 2 2 4 10 - 10 0
16.
herb
6 7 2 1 3 6 - 7 -1

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 18 5 3 0 13 - 5 +8
2.
herb
7 16 5 1 1 18 - 10 +8
3.
herb
8 16 5 1 2 12 - 13 -1
4.
herb
9 15 4 3 2 20 - 18 +2
5.
herb
8 14 4 2 2 15 - 7 +8
6.
herb
7 14 4 2 1 14 - 11 +3
7.
herb
8 10 3 1 4 13 - 14 -1
8.
herb
6 9 3 0 3 12 - 11 +1
9.
herb
7 8 2 2 3 7 - 7 0
10.
herb
7 7 2 1 4 4 - 8 -4
11.
herb
8 7 2 1 5 6 - 15 -9
12.
herb
6 6 1 3 2 6 - 8 -2
13.
herb
8 5 1 2 5 6 - 12 -6
14.
herb
8 3 1 0 7 5 - 20 -15
15.
herb
7 2 0 2 5 6 - 14 -8
16.
herb
7 0 0 0 7 0 - 14 -14

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Jutrzenka GiebułtówJutrzenka Giebułtów 15 35 10 5 0 26 - 8 +18
2. Dalin MyśleniceDalin Myślenice 15 32 10 2 3 40 - 18 +22
3. Węgrzcanka Węgrzce WielkieWęgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 29 9 2 4 24 - 22 +2
4. Orzeł RyczówOrzeł Ryczów 15 27 8 3 4 20 - 18 +2
5. LKS JawiszowiceLKS Jawiszowice 15 25 7 4 4 30 - 26 +4
6. Słomniczanka SłomnikiSłomniczanka Słomniki 15 23 7 2 6 28 - 22 +6
7. Pcimianka PcimPcimianka Pcim 14 21 6 3 5 21 - 14 +7
8. Unia OświęcimUnia Oświęcim 15 21 6 3 6 25 - 23 +2
9. Clepardia KrakówClepardia Kraków 15 21 6 3 6 24 - 26 -2
10. Górnik WieliczkaGórnik Wieliczka 15 20 6 2 7 18 - 24 -6
11. KS OlkuszKS Olkusz 15 17 5 2 8 19 - 24 -5
12. MKS TrzebiniaMKS Trzebinia 14 14 3 5 6 16 - 18 -2
13. Wiślanka GrabieWiślanka Grabie 15 14 3 5 7 16 - 22 -6
14. Kaszowianka KaszówKaszowianka Kaszów 15 12 3 3 9 14 - 24 -10
15. Beskid AndrychówBeskid Andrychów 15 12 4 0 11 13 - 31 -18
16. Orzeł Piaski WielkieOrzeł Piaski Wielkie 15 10 2 4 9 10 - 24 -14

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. MKS TrzebiniaMKS Trzebinia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Unia OświęcimUnia Oświęcim 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Słomniczanka SłomnikiSłomniczanka Słomniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Pcimianka PcimPcimianka Pcim 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Orzeł RyczówOrzeł Ryczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Orzeł Piaski WielkieOrzeł Piaski Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. KS OlkuszKS Olkusz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Kaszowianka KaszówKaszowianka Kaszów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Jutrzenka GiebułtówJutrzenka Giebułtów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. LKS JawiszowiceLKS Jawiszowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Górnik WieliczkaGórnik Wieliczka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Dalin MyśleniceDalin Myślenice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Clepardia KrakówClepardia Kraków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Beskid AndrychówBeskid Andrychów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Węgrzcanka Węgrzce WielkieWęgrzcanka Węgrzce Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Wiślanka GrabieWiślanka Grabie 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. MKS Trzebinia XXX - 2:00:2 - 5:01:30:0 - 0:1 - 1:3 - - - 1:1
2. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1:3 XXX - 2:11:4 - - 1:22:1 - 1:0 - 1:0 - - 1:0
3. Beskid Andrychów - 0:2 XXX 1:0 - 2:3 - - 2:0 - 1:01:2 - - 1:4 -
4. Clepardia Kraków - - - XXX 2:6 - 2:32:2 - 2:1 - - 0:34:22:03:2
5. Dalin Myślenice1:1 - 3:1 - XXX 3:05:1 - - 2:1 - 6:0 - 1:21:2 -
6. Górnik Wieliczka - 2:3 - 1:0 - XXX - 1:32:1 - 2:0 - - - 4:20:0
7. LKS Jawiszowice - 2:42:0 - - 1:0 XXX - 0:0 - - 2:3 - - 3:1 -
8. Jutrzenka Giebułtów - - 3:0 - 4:0 - 1:1 XXX - 0:0 - - 1:03:2 - 1:0
9. Kaszowianka Kaszów2:0 - - 1:10:1 - - 0:2 XXX - 3:0 - 0:22:1 - 0:3
10. KS Olkusz - 1:22:1 - - 1:30:3 - 5:2 XXX 3:01:1 - - 2:4 -
11. Orzeł Piaski Wielkie2:0 - - 1:10:2 - 3:31:1 - - XXX - 1:10:2 - 2:0
12. Orzeł Ryczów - 1:1 - 1:2 - 2:0 - 0:11:1 - 2:0 XXX - - 1:0 -
13. Pcimianka Pcim1:0 - 0:2 - 0:20:04:1 - - 0:1 - 2:1 XXX - - -
14. Słomniczanka Słomniki1:13:07:1 - - 1:00:3 - - 2:0 - 0:12:5 XXX 0:0 -
15. Unia Oświęcim1:12:2 - - - - - 0:22:1 - 2:0 - 1:3 - XXX 4:0
16. Wiślanka Grabie - - 1:0 - 3:3 - 2:2 - - 2:0 - 0:11:11:3 - XXX

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka