MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 317, wczoraj: 463
ogółem: 2 684 854

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 26 58 17 7 2 49 - 20 +29
2.
herb
bz 26 53 16 5 5 59 - 32 +27
3.
herb
bz 26 46 13 7 6 48 - 33 +15
4.
herb
bz 26 46 14 4 8 46 - 41 +5
5.
herb
plus 26 39 11 6 9 54 - 47 +7
6.
herb
minus 26 38 11 5 10 39 - 33 +6
7.
herb
bz 26 36 9 9 8 41 - 30 +11
8.
herb
plus 26 36 11 3 12 42 - 47 -5
9.
herb
minus 26 36 10 6 10 34 - 40 -6
10.
herb
minus 26 34 10 4 12 45 - 45 0
11.
herb
bz 26 30 8 6 12 30 - 40 -10
12.
herb
bz 26 29 9 2 15 25 - 45 -20
13.
herb
bz 26 25 5 10 11 36 - 40 -4
14.
herb
bz 25 25 6 7 12 30 - 43 -13
15.
herb
bz 25 24 7 3 15 27 - 47 -20
16.
herb
bz 26 20 4 8 14 23 - 45 -22

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 30 9 3 1 26 - 9 +17
2.
herb
13 26 8 2 3 30 - 12 +18
3.
herb
13 25 7 4 2 24 - 13 +11
4.
herb
13 25 8 1 4 28 - 23 +5
5.
herb
13 25 8 1 4 20 - 18 +2
6.
herb
13 23 7 2 4 30 - 18 +12
7.
herb
13 23 6 5 2 21 - 13 +8
8.
herb
13 20 6 2 5 25 - 19 +6
9.
herb
13 20 6 2 5 19 - 16 +3
10.
herb
13 19 5 4 4 25 - 17 +8
11.
herb
13 18 5 3 5 20 - 19 +1
12.
herb
13 17 4 5 4 21 - 17 +4
13.
herb
12 17 5 2 5 19 - 19 0
14.
herb
13 17 5 2 6 13 - 17 -4
15.
herb
13 16 4 4 5 21 - 23 -2
16.
herb
13 16 4 4 5 15 - 18 -3

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 28 8 4 1 23 - 11 +12
2.
herb
13 27 8 3 2 29 - 20 +9
3.
herb
13 21 6 3 4 24 - 20 +4
4.
herb
13 21 6 3 4 26 - 23 +3
5.
herb
13 19 5 4 4 29 - 28 +1
6.
herb
13 18 5 3 5 20 - 17 +3
7.
herb
13 18 5 3 5 14 - 21 -7
8.
herb
13 17 4 5 4 16 - 13 +3
9.
herb
13 12 4 0 9 12 - 28 -16
10.
herb
13 11 3 2 8 14 - 24 -10
11.
herb
13 11 3 2 8 15 - 27 -12
12.
herb
12 9 2 3 7 9 - 20 -11
13.
herb
13 8 1 5 7 15 - 23 -8
14.
herb
13 7 2 1 10 9 - 27 -18
15.
herb
13 7 2 1 10 8 - 28 -20
16.
herb
13 4 0 4 9 8 - 27 -19

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Jutrzenka GiebułtówJutrzenka Giebułtów 15 35 10 5 0 26 - 8 +18
2. Dalin MyśleniceDalin Myślenice 15 32 10 2 3 40 - 18 +22
3. Węgrzcanka Węgrzce WielkieWęgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 29 9 2 4 24 - 22 +2
4. Słomniczanka SłomnikiSłomniczanka Słomniki 15 26 8 2 5 29 - 21 +8
5. LKS JawiszowiceLKS Jawiszowice 15 25 7 4 4 30 - 26 +4
6. Pcimianka PcimPcimianka Pcim 15 24 7 3 5 22 - 14 +8
7. Orzeł RyczówOrzeł Ryczów 15 24 7 3 5 19 - 19 0
8. Unia OświęcimUnia Oświęcim 15 21 6 3 6 25 - 23 +2
9. Clepardia KrakówClepardia Kraków 15 21 6 3 6 24 - 26 -2
10. Górnik WieliczkaGórnik Wieliczka 15 20 6 2 7 18 - 24 -6
11. KS OlkuszKS Olkusz 15 17 5 2 8 19 - 24 -5
12. MKS TrzebiniaMKS Trzebinia 15 14 3 5 7 16 - 19 -3
13. Wiślanka GrabieWiślanka Grabie 15 14 3 5 7 16 - 22 -6
14. Kaszowianka KaszówKaszowianka Kaszów 15 12 3 3 9 14 - 24 -10
15. Beskid AndrychówBeskid Andrychów 15 12 4 0 11 13 - 31 -18
16. Orzeł Piaski WielkieOrzeł Piaski Wielkie 15 10 2 4 9 10 - 24 -14

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Jutrzenka GiebułtówJutrzenka Giebułtów 11 23 7 2 2 23 - 12 +11
2. MKS TrzebiniaMKS Trzebinia 11 22 6 4 1 25 - 11 +14
3. Dalin MyśleniceDalin Myślenice 11 21 6 3 2 19 - 14 +5
4. Słomniczanka SłomnikiSłomniczanka Słomniki 11 20 5 5 1 19 - 12 +7
5. Orzeł Piaski WielkieOrzeł Piaski Wielkie 11 20 6 2 3 20 - 16 +4
6. Węgrzcanka Węgrzce WielkieWęgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 17 5 2 4 22 - 19 +3
7. Beskid AndrychówBeskid Andrychów 11 17 5 2 4 12 - 14 -2
8. Clepardia KrakówClepardia Kraków 11 15 5 0 6 18 - 21 -3
9. LKS JawiszowiceLKS Jawiszowice 11 14 4 2 5 24 - 21 +3
10. Pcimianka PcimPcimianka Pcim 11 14 4 2 5 17 - 19 -2
11. Unia OświęcimUnia Oświęcim 11 13 4 1 6 20 - 22 -2
12. Orzeł RyczówOrzeł Ryczów 11 12 3 3 5 15 - 21 -6
13. Wiślanka GrabieWiślanka Grabie 11 11 2 5 4 20 - 18 +2
14. KS OlkuszKS Olkusz 10 8 1 5 4 11 - 19 -8
15. Kaszowianka KaszówKaszowianka Kaszów 11 8 1 5 5 9 - 21 -12
16. Górnik WieliczkaGórnik Wieliczka 10 4 1 1 8 9 - 23 -14

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. MKS Trzebinia XXX 4:32:00:21:15:01:30:04:10:15:11:3 - 1:1 - 1:1
2. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1:3 XXX 0:12:11:4 - 3:21:22:12:11:0 - 1:02:23:11:0
3. Beskid Andrychów1:10:2 XXX 1:02:32:3 - 0:22:0 - 1:01:21:01:01:40:0
4. Clepardia Kraków - 2:33:1 XXX 2:61:02:32:23:02:1 - 2:00:34:22:03:2
5. Dalin Myślenice1:12:13:12:0 XXX 3:05:12:00:02:12:36:0 - 1:21:2 -
6. Górnik Wieliczka0:42:30:11:0 - XXX 2:21:32:1 - 2:03:02:3 - 4:20:0
7. LKS Jawiszowice0:12:42:0 - 2:31:0 XXX - 0:00:03:12:35:12:33:13:2
8. Jutrzenka Giebułtów2:11:33:04:04:03:11:1 XXX - 0:0 - 1:11:03:22:01:0
9. Kaszowianka Kaszów2:01:1 - 1:10:13:00:40:2 XXX 2:23:0 - 0:22:11:10:3
10. KS Olkusz - 1:22:1 - 1:11:30:31:35:2 XXX 3:01:10:02:22:42:1
11. Orzeł Piaski Wielkie2:02:1 - 1:10:23:13:31:12:0 - XXX 1:11:10:23:02:0
12. Orzeł Ryczów0:21:12:31:21:32:0 - 0:11:13:12:0 XXX 2:1 - 1:04:4
13. Pcimianka Pcim1:0 - 0:24:10:20:04:11:33:00:12:12:1 XXX 0:2 - 2:2
14. Słomniczanka Słomniki1:13:07:12:13:01:00:3 - 1:12:01:11:02:5 XXX 0:0 -
15. Unia Oświęcim1:12:23:14:3 - - 5:10:22:15:12:00:11:31:2 XXX 4:0
16. Wiślanka Grabie1:1 - 1:01:23:33:02:22:2 - 2:00:20:11:11:34:0 XXX

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaUnia Oświęcim
MKS Trzebinia   Unia Oświęcim
2019-06-01, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

26

05-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Zgoda Malec

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 11.00 Unia Oświęcim - MKS Trzebinia

27

05-2019

pon.

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 17.30 MKS Trzebinia - KS Chełmek

28

05-2019

wtorek

29

05-2019

środa

30

05-2019

czwartek

31

05-2019

piątek

01

06-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaDalin Myślenice
MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
2019-05-18, 17:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Clepardia Kraków - MKS Trzebinia
Beskid Andrychów - KS Olkusz
Unia Oświęcim - Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie - Kaszowianka Kaszów
Górnik Wieliczka - Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Olkusz 1:3 Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim 0:2 Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów 3:0 Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków 3:1 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1 Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie

Wyszukiwarka