MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 892
ogółem: 2 481 838

statystyki szczegółowe

O klubie

 

Miejski Klub Sportowy Trzebinia

NIP: 628-19-83-723

REGON: 3557 220 274

BANK: PEKAO S.A. 41 12404269-1111001038309206

Rok założenia: 2000

Barwy: żółto-czarne

Adres: Kościuszki 33, 32-540 Trzebinia

Telefon: 729451222

Adres e-mail: mks.trzebinia@wp.pl

Stadion: pojemność - 655 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak

Boisko - 105 m x 68 m

  

   

 

 

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaClepardia Kraków
MKS Trzebinia   Clepardia Kraków
2018-10-20, 15:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

10-2018

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów: 8.30 AP MKS Trzebinia - Polonia Luszowice, 9.15 AP MKS Trzebinia - Triumf Alwernia I

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 11.00 Strzelec Budzów - AP MKS Trzebinia

I Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy: 13.00 Ciężkowianka Jaworzno - AP MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 15.00 MKS Trzebinia - Clepardia Kraków

21

10-2018

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 AP MKS Trzebinia - Hutnik Kraków

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 13.00 MKS Trzebinia - Unia Oświęcim

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Dalin MyśleniceMKS Trzebinia
Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-13, 11:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
MKS Trzebinia - Clepardia Kraków
KS Olkusz - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie - Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Orzeł Ryczów

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Jutrzenka Giebułtów 0:0 KS Olkusz
Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
Słomniczanka Słomniki 2:5 Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka 2:1 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów 1:0 Clepardia Kraków
Unia Oświęcim 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie 2:2 LKS Jawiszowice

Wyszukiwarka