MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 404, wczoraj: 771
ogółem: 2 478 324

statystyki szczegółowe

Aktualności

Gramy dla Julki - Rocznik 2003/04 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-06-23 16:46

Stadion MKS Trzebinia 

Niedziela (24.06.2018) - Godz. 12.00 - 16.00

 

Grupa A:

1. MKS Trzebinia I

2. GOL Bieruń

3. Triumf Alwernia

4. Górnik Jaworzno II

 

Grupa B: 

1. MKS Trzebinia II

2. Górnik Jaworzno I

3. Fablok Chrzanów

4. Halniak Maków Podhalański

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [46]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaClepardia Kraków
MKS Trzebinia   Clepardia Kraków
2018-10-20, 15:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 11.00 Strzelec Budzów - AP MKS Trzebinia

I Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy: 13.00 Ciężkowianka Jaworzno - AP MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 15.00 MKS Trzebinia - Clepardia Kraków

21

10-2018

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 AP MKS Trzebinia - Hutnik Kraków

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 13.00 MKS Trzebinia - Unia Oświęcim

22

10-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

Dalin MyśleniceMKS Trzebinia
Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-13, 11:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
MKS Trzebinia - Clepardia Kraków
KS Olkusz - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie - Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Orzeł Ryczów

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Jutrzenka Giebułtów 0:0 KS Olkusz
Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
Słomniczanka Słomniki 2:5 Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka 2:1 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów 1:0 Clepardia Kraków
Unia Oświęcim 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie 2:2 LKS Jawiszowice

Wyszukiwarka