MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1358, wczoraj: 980
ogółem: 2 569 533

statystyki szczegółowe

Aktualności

MKS lepszy w Derbach od Fabloku II !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-16 17:41

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 16.10.16 (Sobota) - 9 Kolejka - Godz. 15.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - Fablok II Chrzanów 3:2 (3:0)

Bramki: 19' Zając, 22' Burdalski, 35' Wnuk - 65' Motyczko, 77' Barański

Sędziowali: Nędza Dominik, Dudek Arkadiusz, Policht Kacper (Chrzanów)

Żółte kartki: Wnuk, Kubański, Perek

MKS: Kołodziejski - Ruczyński, Bugdalski, Burdalski, Ruczyński (64' Staroń Ł.), Zając, Szkarłat, (75' Perek), Kubański, Siejka, Wnuk, Pałka (68' Sosur)

 

Wyniki - 9 Kolejka:

Orzeł Ryczów - Relaks Wysoka 8:1

Jałowiec Stryszawa - Chełm Stryszów 7:2

Huragan Inwałd - Dąb Paszkówka 11:1

Olimpia Chocznia - Karol Wadowice 1:8

Przełęcz Kossowa - Wisła Łączany 18:1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [176]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka