Kadra Małopolski Zachodniej - PPN Chrzanów Najlepszy !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-10-03 20:56

W dniu dzisiejszym na obiektach sportowych w Chełmku odbyła się konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej (Rocznik 1999 i młodsi). Ponownie zwycięzcą w trójmeczu Podokręgów został Podokręg Piłki Nożnej w Chrzanowie. Drużyna dowodzona przez trener juniorów starszych MKS-u Kacpra Ślusarka i oparta w głównej mierze na zawodników klubu z Trzebini zaprezentowała się najlepiej. W spotkaniu z PPN Oświęcim bramkę z rzutu karnego zdobył Damian Przepiórka (faulowany Łukasz Sochacki). Mecz ten zakończył się remisem 1:1 i sędziowie zarządzili rzuty karne, które po 15 seriach(!) lepiej wykonywali gracze z Chrzanowa wygrywając 12:11. Drugie spotkanie to remis PPN Wadowice z PPN Oświęcim 1:1. Natomiast w drugim spotkaniu Podokręgu Chrzanów bramki zdobywali - z rzutu karnego Grzegorz Jarosz (faulowany Karol Łubik) oraz Łukasz Paluch po prostopadłym podaniu od Łukasza Sochackiego.

Konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej Rocznik 1999 - 03.10.16 (Poniedziałek) - godz. 15.30 ; 2 x 20'

PPN Chrzanów - PPN Oświęcim 1:1 (1:1) k. 12:11

Bramki: Przepiórka (k) - ?

PPN Oświęcim - PPN Wadowice 1:1 (0:0)

Bramki: ? - ?

PPN Chrzanów - PPN Wadowice 2:0 (0:0)

Bramki: Jarosz (k), Paluch

PPN Chrzanów: Pałka (MKS), Dziadzio (MKS) - Głowacz (MKS), Skrzypek (MKS), Chmielowski (MKS), Celiński (MKS), Wierzbic (MKS), Łubik (MKS), Jochymek (Fablok), Jarosz (MKS), Przepiórka (Fablok), Sochacki (MKS) oraz Paluch (Żarki), Żegleń (Libiąż), Głuch (Dulowa), Byrczek (MKS)

Trener: Ślusarek Kacper (MKS Trzebinia-Siersza)

Trener Koordynator: Gawronek Antoni

Kolejna Konsultacja odbędzie się 2 listopada także na obiekcie KS Chełmek.

Reprezentacja Małopolski Zachodniej dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada weźmie udział w XI Turnieju Piłkarskim Juniorów im. Generała Bernarda Stanisława Monda.

PPN Chrzanów -> http://ppnchrzanow.pl/aktualnosci.php?function=show_all&no=174