Zaangażowani "żółto-czarni" juniorzy starsi !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-04-24 14:42

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 24.04.16 (Niedziela) - 22 Kolejka - godz. 11.00

MKS Trzebinia-Siersza - Unia Tarnów 1:1 (0:0)

Bramki: 63' (k) Cżąstka - 64' (k) ?

Sędziowali: Malczyk Dawid, Dudek Arkadiusz, Zawadziński Dariusz (Chrzanów)

Żółte kartki: Prokop, Borkowski - ?

Czerwona kartka: 66' Martyniak (akcja ratunkowa)

Widzów: 50

MKS: Dziadzio - Prokop, Martyniak, Lasik, Borkowski, Kuchta (60; Rzepa), Nowak, Wallentin, Cząstka, Kurek Sz. (75' Kurek B.), Raźniak.

Niedzielny mecz stał pod znakiem zapytania. Po tym jak zarząd MKS przyjął rezygnację trenera juniorów starszych Kacpra Ślusarka, zawodnicy zbuntowali się bowiem przeciwko zmianie szkoleniowca. (Przelom.pl)
Pojawiła się groźba wycofania zespołu z rozgrywek. Czarny scenariusz jednak się nie spełnił. Kacper Ślusarek będzie nadal prowadził drużynę, która tym samym dokończy zmagania ligowe.
Więcej na temat zamieszania będzie można przeczytać w kolejnym,
17 numerze „Przełomu".

W spotkaniu z Unią Tarnów młodym trzebinianom nie udało się przerwać serii meczów bez wygranej. Zremisowany pojedynek z tarnowianami jest ósmą z rzędu konfrontacją, w której MKS nie zdobył kompletu punktów.
Gospodarze prowadzili 1-0 po skutecznie egzekwowanej przez Michała Cząstkę jedenastce. Radość z prowadzenia nie trwała długo. Niespełna minutę później rywale wyrównali (także z rzutu karnego). Drużyna z Trzebini kończyła mecz w dziesięciu. W 65. minucie czerwoną kartkę obejrzał bowiem Jan Martyniak.

- Nawet w osłabianiu stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Zagraliśmy najlepszy mecz w tym roku, jeśli nie w całym dotychczasowym sezonie. Zabrakło jednak skuteczności. Rajmund Raźniak uderzył w poprzeczkę, a Szymon Kurek nie trafił do pustej bramki głową z pięciu metrów. W pierwszej połowie czerwoną kartkę powinien obejrzeć bramkarz Unii, bo dotknął piłki ręką poza polem karnym - mówi trener MKS Kacper Ślusarek.

Przełom -> http://przelom.pl/18497-juniorzy-starsi-trzebinskiego-mks-nie-przerwali-zlej-passy.html

SportoweTempo -> http://sportowetempo.pl/sportowa_malopolska/artykul/43233_MLJS_22_9_goli_Progresu

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Skawa Wadowice

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 15.00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia