Dziś wielkie święto przy Kościuszki

• autor: RedakcjaMKS, 2013-05-01 02:05

Rezerwy I-ligowej Cracovii Kraków będą rywalem żółto-czarnych w dzisiejszym spotkaniu, które rozegrane zostanie przy Kościuszki w Trzebini. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

Jaka jest sytuacja naszego zespołu, każdy wie. Choć gra wygląda naprawdę przyzwoicie (nie licząc może meczu z Sołą), trzebinianom brakuje na wiosnę zwycięstwa. Kiedyś trzeba zgarnąć pierwszy komplet punktów, może właśnie dziś…

Trener MKS-u Robert Moskal będzie miał do dyspozycji  wszystkich zawodników, nikt nie narzeka na kontuzję i nie pauzuje za kartki.

Ciekawy skład może za to przywieźć trener Cracovii Stanisław Owca. Pierwszoligowcy swoje mecze rozegrają dopiero w weekend, zatem do dyspozycji w tym spotkaniu będą także zawodnicy grajacy na co dzień na zapleczu ekstraklasy. W minioną niedziele Pasy zwyciężyły przy Wielickiej Iskrę Klecza Dolna 3:0, a w ich składzie można było znaleźć takie nazwiska jak: Matko Pedrijć, Andraż Struna, Bojan Puzigaca, Mate Lacić czy Sebastian Steblecki. Mówi się takżę, że w zespole z Krakowa może wystąpić chyba największa  gwiazda klubu z Kałuży Saidi Ntibazonkiza, który niedawno wznowił treningi po kontuzji dołączył do zespołu.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami rozegranym jesienią w Krakowie padł remis 1:1.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy Kościuszki o godzinie 17.00, emocji na pewno nie zabraknie.