MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 686, wczoraj: 848
ogółem: 2 451 333

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Marcin Szczurek

Pozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1997


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
MKS Trzebinia - Górnik Wieliczka L 15' 0 - 1 - -
MKS Trzebinia - Wiślanka Grabie L 89' zmiana 0 - - - -
Kaszowianka Kaszów - MKS Trzebinia L 50' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 154' 0 0 1 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaJutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia   Jutrzenka Giebułtów
2018-09-22, 16:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów: 9.00 AP MKS Trzebinia - Górnik Siersza, 10.30 AP MKS Trzebinia - AP 21 Chrzanów II, 12.00 AP MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 11.00 LKS Przecieszyn - AP MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 16.00 MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów

23

09-2018

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 AP MKS Trzebinia - Okocimski Brzesko

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 13.00 MKS Trzebinia - Górnik Brzeszcze

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Słomniczanka SłomnikiMKS Trzebinia
Słomniczanka Słomniki 1:1 MKS Trzebinia
2018-09-15, 16:00:00
ul. Kościuszki 80, Słomniki
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KS Olkusz - Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów - Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów - Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice - Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie - Pcimianka Pcim

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Słomniczanka Słomniki 1:1 MKS Trzebinia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Kaszowianka Kaszów
Górnik Wieliczka 1:0 Clepardia Kraków
Unia Oświęcim 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Ryczów 0:1 Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie 1:0 Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim 0:1 KS Olkusz
Dalin Myślenice 5:1 LKS Jawiszowice

Wyszukiwarka