MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 738
ogółem: 2 501 277

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb MKS Trzebinia
1:3
(0:1)
herb LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia   LKS Jawiszowice
ul. Kościuszki 33, Trzebinia

2018-08-18, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb MKS Trzebinia Informacje o kadrze MKS Trzebinia

1. Tomasz Wróbel   
2. Grzegorz Jarosz  zmiana 45" Michał Cząstka   
3. Radosław Górka 2?,cz   
4. Jan Martyniak ??ta kartka   
5. Mateusz Marszałek   
6. Szymon Kurek  zmiana 82" Mariusz Kukiełka   
7. Jakub Pająk  zmiana 85" Adrian Zybiński   
8. Paweł Sawczuk   
9. Paweł Sermak  zmiana 66" Jakub Skrzypek ??ta kartka   
10. Łukasz Sochacki  zmiana 57" Marcin Szczurek   
11. Michał Kowalik kapitan   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka