MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 738
ogółem: 2 501 200

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb MKS Trzebinia
5:0
(3:0)
herb Górnik Wieliczka
MKS Trzebinia   Górnik Wieliczka
ul. Kościuszki 33, Trzebinia

2018-08-15, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb MKS Trzebinia Informacje o kadrze MKS Trzebinia

1. Tomasz Wróbel   
2. Jan Martyniak   
3. Radosław Górka   
4. Paweł Sawczuk   
5. Mateusz Marszałek   
6. Szymon Kurek  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 66" Michał Cząstka   
7. Marcin Kalinowski kapitan bramka ??ta kartka  zmiana 80" Jakub Skrzypek   
8. Paweł Sermak bramka  zmiana 84" Adrian Zybiński   
9. Grzegorz Jarosz  zmiana 75" Marcin Szczurek  (1 asysta)   
10. Michał Kowalik bramka bramka  (1 asysta) ??ta kartka   
11. Jakub Pająk bramka  zmiana 45" Łukasz Sochacki   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka