dzisiaj: 470, wczoraj: 803
ogółem: 4 016 272

Młodzieżowcy zwycięsko

• autor: RedakcjaMKS, 2011-05-29 16:31

Znakomicie zaprezentowały się w ten weekend obydwa juniorskie zespoły. W sobotę juniorzy młodsi pokonali faworyzowany SMS Kraków po ciekawym meczu 3:2. W niedzielę natomiast ich starsi koledzy zwyciężyli w Kętach miejscowy Hejnał 2:1.

MLJM  MKS Trzebinia-Siersza – SMS Kraków 3:2 (1:2)

Bramki dla MKS: 39. Głowacz, 52. Samobójcza, 61. Pająk

MKS: K. Pająk - Głogowski (65 Rejdych), Okarmus, Orszulak, Piotrowski - Głowacz, Górczyk (41 J. Pająk), Gąsior, Grzebinoga (60 Piędel) - Wallentin, Głuch (60 Dudek).

Zawodnicy MKS-u przegrywali w 32. minucie 0:2, ale dzięki ambitnej postawie zdołali strzelić trzy bramki i zgarnąć pełną pulę punktową. Trener MKS-u Jacek Pająk chwalił po meczu swoich podopiecznych – Po raz kolejny okazało się, że trzeba grać do końca. Pierwszej połowy nie powinniśmy przegrać. W drugiej był okres, że myśmy mieli przewagę, ale też goście mieli lepsze fragmenty gry. U siebie gra nam się świetnie. W zasadziew tej rundzie tylko ulegliśmy Tarnovii i zremisowaliśmy z Glinikiem . pozostałe spotkania kończyły się naszym triumfem.