Gramy dalej, jesteśmy mocni!

• autor: RedakcjaMKS, 2011-04-19 21:52

Długą rozmowę przeprowadził z zawodnikami przed wtorkowym treningiem trener Kasprzyk. Szkoleniowiec Trzebini omówił dokładnie mecz z Garbarzem i zmotywował swoich podopiecznych przed kolejnymi spotkaniami. O komentarz po weekendzie poprosiliśmy dziś dwóch doświadczonych zawodników MKS-u Dominika Rolkę i Szymona Jędrzejczyka.

Dominik Rolka - Jesteśmy liderem. Nie ma co załamywać rąk po jednym spotkaniu. Tym bardziej, że zagraliśmy całkiem nieźle. Wszystkich spotkań wygrać się nie da. Szkoda, że nie zwyciężyliśmy bo przed nami seria trudnych spotkań. W najbliższych kolejkach drużyny z czołówki grają ze sobą i zobaczymy jak będzie wyglądać tabela. Każdy może zgubić punkty. Przytrafiła nam się pierwsza porażka na własnym terenie, zdarza się nawet najlepszym. Mamy świadomość swojej wartości i czujemy się mocni. Trener dziś powiedział nam, żebyśmy wyciągnęli wnioski z tego meczu i grali dalej.

Szymon Jędrzejczyk – Skuteczność jest naszą największą bolączką. Stwarzamy okazję, ale jest problem z wykończeniem. Wkrótce jednak powinno zaskoczyć. Chcieliśmy bardzo wygrać, ale rywale mieli szczęście. Jeden błąd zaważył o wyniku. Straciliśmy dopiero pierwsza bramkę od czterech spotkań. Garbarz nie zaskoczył nas niczym, wiedzieliśmy, jak zagrają, trener Kasprzyk dobrze nas przygotował do meczu. Wiedzieliśmy, że zagrają z kontry, że 6-7 zawodników blokuje tył i że będą grać długimi piłkami. Szczęście było po stronie Zembrzyc, podobnie jak w spotkaniu na jesieni. Kolejny mecz w sobotę, przygotowujemy się normalnie. Teraz gramy z Sokołem, następnie dwa mecze u siebie i dwa wyjazdy do Krakowa.