Przed meczem z Bronowianką

• autor: RedakcjaMKS, 2011-03-25 19:19

Po odwołanym meczu z Zakliczynem wszyscy w klubie oczekują z niecierpliwością na wznowienie rozgrywek. Jutro seniorzy rozegrają pierwszy mecz w ramach rundy rewanżowej V-ligi. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie zajmująca na półmetku 13. lokatę Bronowianka, a pojedynek odbędzie się w Krakowie. W rundzie jesiennej MKS pokonał rywala w Trzebini 2:0.

Tak naprawdę niewiele można powiedzieć o naszym jutrzejszym przeciwniku. Nie wiadomo jak się przygotowywał do rundy wiosennej i jakie wyniki notował w sparingach. Wiadomo jedynie, że kadra klubu uszczupliła się o kilkunastu zawodników. Jak donosi serwis internetowy Bronowianki z klubem pożegnali się: Arkadiusz Kubik, Radek Kolański, Piotr Wątor, Filip Piwowarski, Michał Wiecheta, Bartosz Wójcikowskiego, Krzysztof Krauz, Paweł Zegarek, Marek Gilski, Artur Kuczaj, Łukasz Kubik.

Trener Kasprzyk podchodzi do tego meczu ostrożnie – nie wiem na co stać aktualnie Bronowiankę. Klub jest po sporej reorganizacji kadrowej. W poprzedniej rundzie mięli w swoich szeregach wielu zawodników z ligową przeszłością, teraz odeszli, a na ich miejsce przyszło kilku młodych piłkarzy. Z krakowskimi drużynami zawsze nam się grało ciężko. Rywal jest dla nas wielką niewiadomą. Z zespołami, które przygotowywały się do sezonu mało solidnie gra się ciężko szczególnie w pierwszych kolejkach. Na ile będą groźni pokaże jutrzejszy mecz. Prawda jest taka, ze jeżeli chcemy grac w piłkę na wyższym poziomie to musimy wygrywać – zakończył szkoleniowiec MKS Trzebinia-Siersza.

Wcześniej bo o godzinie 11.00 na boisko w Trzebini wybiegną juniorzy młodsi MKS-u i Unii Oświęcim. Zapraszamy wszystkich kibiców!

Relacje z obydwu jutrzejszych spotkań zamieścimy na naszej stronie!