9 dni do ligi

• autor: RedakcjaMKS, 2011-03-10 22:11

Po kilku dniach słońca w nocy nasz region zaskoczyły opady śniegu. Nagła zmiana pogody ma duży wpław na stan murawy na obiekcie MKS Trzebinia-Siersza. Działacze twierdzą jednak, że główna płyta zostanie należycie przygotowana do spotkania z Jordanem, które odbędzie się już za 9 dni  - liczymy, że od poniedziałku będziemy korzystać z pomocy osadzonych w pobliskim zakładzie karnym, w ubiegłych latach osoby te bardzo pomagały w klubie wykonując wiele prac. Przy ich pomocy boisko będzie się prezentować przyzwoicie. Kwestia współpracy więźniów z klubem regulowana jest obecnie w Urzędzie Miasta. W minionym tygodniu zakład karny w Trzebini odwiedził prezes Kobierecki z kierownikiem obiektu Panem Wartalskim, ustalono wtedy zakres prac na naszym obiekcie – opowiadali działacze.

Wieczorem warunki pogodowe uległy poprawie i zawodnicy mogli w przyzwoitych warunkach trenować (foto wyżej). Na sobotę synoptycy przewidują rozpogodzenie z kilkunastostopniową temperaturą powyżej zera. Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby sparing z Unią Bieruń Stary  odbył się na boisku w Wodnej. Początek o godzinie 11.00.