dzisiaj: 110, wczoraj: 140
ogółem: 4 015 109

Czwarte miejsce juniorów starszych

• autor: RedakcjaMKS, 2011-03-05 18:08

W turnieju juniorów starszych o Mistrzostwo Małopolski Zachodniej rozegranego w Skotnikach MKS Trzebinia zajął 4-miejce. Triumfowała Wisła Kraków, która pokonała w finale w rzutach karnych Sandecję Nowy Sącz.

Trener zespołu Mieczysław Ślusarek zauważył, że Małopolska Zachodnia dogoniła już zespoły krakowskie w szkoleniu młodzieży – Czwarte miejsce odbieram jako duży sukces, chłopcy dali z siebie wszystko. Jest mały niedosyt bo mieliśmy szansę na zajęcie miejsca medalowego, ale trudno. W pierwszym meczu ulegliśmy nieznacznie późniejszym zwycięzcom turnieju krakowskiej Wiśle 2:3. Następnie pokonaliśmy Hart Tęgoborze 2:0 i Tarnovie Tarnów 4:2. W meczu o trzecie miejsce ulegliśmy Unii Oświęcim 1:5. Czy mogliśmy osiągnąć lepszy wynik? Gdybyśmy mieli 2-3 zawodników więcej to mogłoby być lepiej. Większość drużyn grała dwoma piątkami, my nie mogliśmy sobie na to pozwolić. W pierwszym meczy brakło Mendeli, dojechał nieco później. Świetnie spisał się za to Kalinowski, który według wielu był najlepszym zawodnikiem turnieju. Jest duży progres jeśli chodzi o zespoły zachodniej małopolski. Unia była trzecia, my zaraz za nimi – opowiadał Trener Ślusarek.