ogółem: 4 015 452

W Przeciszowie lepsi gospodarze

• autor: RedakcjaMKS, 2011-03-05 15:49

Sparing     Przeciszovia Przeciszów – MKS Trzebinia-Siersza 1:0 (1:0)

W dzisiejszym meczu kontrolnym osłabiony brakiem kilku zawodników MKS uległ czwartoligowej Przeciszovi 0:1. Jedyna bramka meczu padła w 32 minucie, kiedy po rzucie rożnym jeden z zawodników gospodarzy umieści pikę w siatce.

Spotkanie było bardzo wyrównane i remis nie krzywdziłby żadnej z drużyn – relacjonuje kierownik drużyny Alfred Godyń. MKS lepiej zaprezentował się po przerwie, Przeciszów lepiej grał w pierwszej odsłonie. Obie drużyny miały okazje strzeleckie - dodał Alfred Godyń.

Trener Marcin Kasprzyk musiał trochę przemeblować zespół w porównaniu ze środowym meczem z Łaziskami - Sparing oceniam bardzo pozytywnie, wreszcie mieliśmy okazję zagrać na naturalnej murawie. Nie mogłem skorzystać z kilku zawodników m.in. Rolki, Hałata, T. Szczepanika oraz wszystkich młodzieżowców, którzy grają w krakowskim turnieju więc skład był mocno eksperymentalny – zakończył trener Trzebini.