Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 54, wczoraj: 803
ogółem: 4 015 856
statystyki szczegółowe
Na stronie sportowetempo.pl pojawiły się szczegóły turniejów finałowych juniorów starszych i młodszych, jakie odbędą się w sobotę i niedzielę (5/6.03.2011) na boisku ze sztuczną trawą pod balonem Sport Center Skotniki. Stawką są tytuły halowego mistrza Małopolski w piłce nożnej. W roku ubiegłym juniorzy starsi MKS-u zajęli 5 miejsce a juniorzy młodsi zostali vice-mistrzami małopolski ulegając w finale Sandecji Nowy Sącz 0:1.
Rozkład gier i regulamin finałów -> czytaj "więcej"
Grupa A: Kraków I (Wisła Kraków), Tarnów II (Tarnovia), Nowy Sącz II (Hart Tęgoborze), Zachód I (MKS Trzebinia-Siersza).
Grupa B: Kraków II (Krakus Nowa Huta), Tarnów I (Wisła Szczucin), Nowy Sącz I (Sandecja Nowy Sącz), Zachód II (Unia Oświęcim).
10.00-10.20 Wisła Kraków - MKS Trzebinia-Siersza
10.25-10.45 Hart Tęgoborze - Tarnovia
10.50-11.10 Krakus - Unia
11.15-11.35 Sandecja - Wisła Szczucin
11.40-12.00 Tarnovia - Wisła Kraków
12.05-12.25 Hart Tęgoborze - MKS Trzebinia-Siersza
12.30-12.50 Wisła Szczucin - Krakus
12.55-13.15 Sandecja - MKS Trzebinia-Siersza
13.20-13.40 MKS Trzebinia - Tarnovia
13.45-14.05 Wisła Kraków - Hart Tęgoborze
14.10-14.30 Unia - Wisła Szczucin
14.35-14.55 Krakus - Sandecja
15.00-15.20 A2 - B2 mecz o 3. miejsce
15.25-15.45 A1 - B1 mecz o 1. miejsce
Grupa A: Kraków I (Cracovia), Tarnów II (Wolania Wola Rzędzińska), Nowy Sącz II (Lubań Maniowy), Zachód I (MKS Trzebinia-Siersza).
Grupa B: Kraków II (Wisła Kraków), Tarnów I (Tarnovia), Nowy Sącz I (Sandecja Nowy Sacz), Zachód II (Unia Oświęcim).
10.00-10.20 Cracovia - MKS Trzebinia-Siersza
10.25-10.45 Lubań - Wolania
10.50-11.10 Wisła - Unia
11.15-11.35 Sandecja - Tarnovia
11.40-12.00 Wolania - Wisła
12.05-12.25 Lubań - MKS Trzebinia-Siersza
12.30-12.50 Tarnovia - Cracovia
12.55-13.15 Sandecja - Unia
13.20-13.40 MKS Trzebinia-Siersza - Wolania
13.45-14.05 Cracovia - Lubań
14.10-14.30 Unia - Tarnovia
14.35-14.55 Wisła - Sandecja
15.00-15.20 A2 - B2 mecz o 3. miejsce
15.25-15.45 A1 - B1 mecz o 1. miejsce
1. System gry: każdy z każdym
2. Ilość zawodników: 5 w polu + bramkarz
3. Zmiany:
- powrotne
- przeprowadza się w czasie przerw w grze
- zawodnik schodzący musi opuścić plac gry, aby mógł wejść zmiennik
- dopuszcza się wymianę bramkarza na zawodnika w polu
4. Czas gry: 20 minut bez zmiany pola
5. Auty wykonujemy nogą z lini bocznej
6. Odbicie piłki od sufitu - rzut pośredni z lini bocznej
7. Zakaz wykonywania wślizgów przy kontakcie z przeciwnikiem
8. Minimalna ilość zawodnikow na boisku 4 z bramkarzem; w wypadku dalszego opuszczenia placu gry w wyniku kary - karę należy odłożyć
9. Karny - wykonujemy z odległości 9 metrów
10. Stałe fragmenty gry - przeciwnik musi zachować odległośc 5 metrów od piłki
11. Kary czasowe:
a. kartka żółta za drobne faule, niesportowe zachowania, 2 kartki żółte = kartka czerwona, wykluczenie i kara jednego meczu
b. po kartce żółtej zespół gra 3 minuty w osłabieniu
c. czerwona kartka np. za faul taktyczny powoduje absencje w 1 meczu
d. za brutalny faul lub wybitnie niesportowe zachowanie – wykluczeniedo końca turnieju
e. po czerwonej kartce swojego zawodnika zespół gra w osłabieniu przez 5 minut, po odbyciu czasu kary na boisko może wejść w miejsce ukaranego inny zawodnik
f. zdobyta bramka przez zespół grający w przewadze spowoduje koniec kary, w przypadku gdy ukaranych jest więcej zawodników anulowaniu podlega tylko jedna kara
g. zawodnik, który otrzymał żółtą kartkę, po odbyciu kary może wrócić na boisko.
12. Kolejność miejsc w rozgrywkach grupowych ustala się na podstawie:
a. ilość zdobytych punktów
b. w razie równej ilości punktów między dwoma zespołami o wyższym miejscu decyduje wynik bezpośredniego spotkania
c. w razie remisu, większa różnica bramek z wszystkich spotkań grupowych
d. gdyby i ona była równa o kolejności decyduje większa ilość strzelonych bramek we wszystkich spotkaniach grupowych
e. w razie dalszego braku rozstrzygnięcia seria rzutów karnych (po trzy, a następnie aż do skutku)
f. w razie osiągnięcia równej ilości punktów przez trzy zespoły, należy sporządzić dodatkową tabelę między tymi zespołami wykorzystując zasady zawarte w pkt. a, b, c, d, a gdyby one nie dały rozstrzygnięcia - mniejsza ilość straconych bramek z wszystkich spotkań grupowych, następnie losowanie.
13. wymagane dokumenty:
a. lista zgłoszeń,
b. karta zgłoszenia zawodnika
c. dowód tożsamości
d. karta zdrowia
14. Wiek zawodników:
Junior starszy - zawodnicy urodzeni w roku 1992, 93 - młodsi pod warunkiem ukończenia 16 roku życia
Junior młodszy - zawodnicy urodzeni w roku 1994, 95 - młodsi pod warunkiem uzyskania zgody rodziców i lekarza
|
IV liga » gr.II |
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |