Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Podsumowanie

• autor: RedakcjaMKS, 2019-02-04 19:31

W czasie trwania turnieju o Puchar Ligi MSMLF nagrodzono także uczestników za sezon 2018/2019 Magic Sport Młodej Ligi Futsalu. Nagrody wręczyli Prezes MKS Fablok Chrzanów Artur Filipski oraz właściciel Salonu Sportowego Magic Sport, były reprezentant Polski, najlepszy zawodnik Futsal Ekstraklasy minionego sezonu - Paweł Budniak.

Drużyny z miejsc 11-4 otrzymały puchary, a te, które zajęły miejsca 6-4 dodatkowo piłki. Ekipy z podium otrzymały okazałe puchary, medale oraz nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Złoto powędrowało do drużyny Magic Sport, srebro do naszego pierwszego zespołu juniorów starszych MKS Trzebinia, a brąz do Fabloku U-16. Nie zabrakło także nagród indywidualnych. Co ciekawe w wyniku głosowania zespołów w tym sezonie nagrodzono dwóch najlepszych bramkarzy, którzy otrzymali taką samą ilość punktów.

Wyróżnieni gracze w zespołach:

Magic Sport: Maciej Praszek

MKS Trzebinia JS I: Kacper Blaszke

Fablok U-16: Karol Piechota

MKS Trzebinia 2004 I: Igor Krzywda

LKS Gang: Albert Ryska

Solidex Junior: Mateusz Węgorek

Kuce Football Club: Kamil Bies

MKS Trzebinia JS II: Kacper Duda

MKS Trzebinia 2004 II: Miłosz Korcz

Promyk Bolęcin Junior: Patryk Szczepina

Buła i spóła: Kacper Poznański