MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 265, wczoraj: 661
ogółem: 2 757 206

statystyki szczegółowe

Aktualności

MMP u-14: Komplet finalistów, podział na koszyki, 08.01 -...

  • autor: RedakcjaMKS, 2019-01-07 22:44
MMP u-14: Komplet finalistów, podział na koszyki, 08.01 - losowanie

W Niedzielę (06.01.2018) odbył się ostatni turniej eliminacyjny do Finałów Młodzieżowych Mistrzostw polski Kategorii U-14 chłopców. Eliminacje odbywały się w czterech makroregionach i do turnieju finałowego awans uzyskały następujące drużyny:

1. Rekord Bielsko-Biała (obrońca tytułu i gospodarz turnieju finałowego)

2. Red Dragons Pniewy,

3. Zryw Książki,

4. Beniaminek Starogard Gdański,

5. Jantar Ustka,

6. GKS Wikielec,

7. WKS Śląsk Wrocław,

8. GSF Gliwice,

9. Forza Wrocław,

10. Okocimski Brzesko,

11. Sobek Kraków,

12. MKS Trzebinia.

 

 

We wtorek 8 stycznia w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie grup turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14. Poniżej rozstawienie na koszyki z których będą rozlosowane drużyny:

Koszyk 1: Rekord Bielsko-Biała, GKS Wikielec, GSF Gliwice, Beniaminek Starogard Gdański.

Koszyk 2: Sobek Kraków, Jantar Ustka, Red Dragons Pniewy, MKS Trzebinia.

Koszyk 3: WKS Śląsk Wrocław, Okocimski Brzesko, Forza Wrocław, Zryw Książki.

 

Turniej Finałowy odbędzie się 26-27 stycznia 2019 roku w Bielsku-Białej. 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [76]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

30

08-2019

piątek

31

08-2019

sobota

01

09-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka