MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 661
ogółem: 2 757 115

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 10 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2019-01-06 20:32

Niespodzianek i niestety emocji brakło w derbowych starciach drużyn z Trzebini. Zarówna "jedynka" juniorów jak i trampkarzy poradziła sobie zdecydowanie z drugą drużyną.

 

Wyniki MSMLF - 10 Kolejka:

Buła i spóła - Fablok Chrzanów u-16  0:5 *Walkower

MKS Trzebinia JS I - MKS Trzebinia JS II  7:2 (3:1)

Bramki: Wnuk x3, Ruczyński x2, Bugdalski, Blaszke - Kurek, Siejka

MKS JS I: Kołodziejski, Wentrys - Bugdalski, Ruczyński, Perek, Zając, Bartoń, Wnuk, Błaszczyk, Stachowski, Blaszke

MKS JS II: Cwynar, Chachurski - Kurek, Gołdyn, Basta, Siejka, Knapik, Nowak

MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia 2004 II  10:3 (3:1)

Bramki: Kalinowski x5, Wójcik x2, Krzywda, Wojas, Garlacz - Korcz x2, Tajs

MKS 2004 I: Pałka - Hano, Głuch, Krzywda, Kalinowski, Garlacz, Wójcik, Wojas

MKS 2004 II: Kozłowski - Korcz, Kaczmarczyk, Tajs, Duleba, Bohonos, Kozioł, Celi, Nietrzebka, Dubiel, Lubiński

Solidex Junior - Kuce FC  5:6 (1:1)

Magic Sport - LKS Gang  12:7 (7:0)

Pauza - Promyk Bolęcin Junior

 

Galeria -> https://photos.google.com/share/AF1QipO_CXBRQbBjnh5SymWy4wbNdyxfh-4HJFyhxHFYrJ-fLmJbglrkseyDdzp1-VfkVg?key=V3R5NVEwanVmZ2NkZWhYemlhR2c4UlJJbTVYdk9R

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [44]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

30

08-2019

piątek

31

08-2019

sobota

01

09-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka