MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 903
ogółem: 2 634 259

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Liga Futsalu - 7 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-12-29 21:10

MKS Trzebinia U-20 prowadził po golu w pierwszej minucie, ale Wygiełzów szybko odpowiedział w kolejnych minutach wypracowując sobie bezpieczną przewagę. W drugiej połowie MKS zaczął eksperymentować z wycofywaniem bramkarza co skończyło się porażką 1-8.

 

 

Wyniki MSLF - 7 Kolejka:

MKS Trzebinia u-20 - Wygiełzów  1:8 (1:4)

Bodypak - Słodki Stół  5:2 (1:1)

Solidex - Domove  2:3 (1:1)

Megalo- Promyk Bolęcin  10:5 (3:1)

Pauza - Protector, Krisbud Trzebinia

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [38]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Górnik WieliczkaMKS Trzebinia
Górnik Wieliczka   MKS Trzebinia
2019-03-23, 15:30:00

ul. J.M. Daniłowicza 6, Wieliczka

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 11.00 KS Chełmek - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 15.30 Górnik Wieliczka - MKS Trzebinia

24

03-2019

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 14.00 Raba Dobczyce - MKS Trzebinia

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia 5:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 15:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Górnik Wieliczka - MKS Trzebinia
Dalin Myślenice - Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim - Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Beskid Andrychów
Kaszowianka Kaszów - KS Olkusz
LKS Jawiszowice - Orzeł Piaski Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Clepardia Kraków 3:0 Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów 1:0 Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów 1:3 Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie 4:0 Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia 5:1 Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice 0:0 KS Olkusz

Wyszukiwarka