Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 7 Kolejka

• autor: RedakcjaMKS, 2018-12-23 20:34

7 kolejka miała dwa oblicza. Pierwsze pozytywne bowiem mecze były ciekawe i trzymające w napięciu. Drugie negatywne bowiem do rywalizacji nie stanął Promyk Bolęcin, a że miał rozegrać zaległy mecz z Magic Sportem oraz normalny z Fablokiem U-16 nie odbyły się aż dwa pojedynki.

Do pierwszego meczu Magic Sport przystąpił w wyjątkowo szerokim składzie. Zabrakło jedynie Dawida Motyczko, który leczy kontuzję. Rywala nie przestraszył się młody MKS Trzebinia 2004 I, który zagrał z zaangażowaniem i długo stawiał opór w pierwszych minutach mając nawet kilka grożnych okazji. Magic Sport prowadzenie objął pod koniec pierwszej połowy kiedy z dystansu huknął Praszek. W drugiej połowie ten sam zawodnik wykończył zespołową akcję zespołu, a podobnie uczynił także Maciej Grudziński i Magic Sport wygrał 3-0 z bardzo dobrze prezentującą się Trzebinią (gdyby zagrali tak dzień wcześniej to nie musieli by drżeć o awans do ostatnich sekund). Słabiej tym razem spisały się prezentujące nierówną formę Kuce, które przegrały z drugim zespołem MKS Trzebinia 2004. Nie zawiódł mecz kolejki. LKS gang wzmocniony Kacprem Łaskim prowadził z Trzebinią JS I 2-0. W drugiej połowie MKS starał się odrobić straty, ale Karaśkiewicz był długo nie do pokonania. Kontakt złapał dopiero Wnuk, ale Gang szybko odpowiedział strzałem do pustej bramki. MKS się jednak nie poddał i zdołał doprowadzić do stanu 3-3. W samej końcówce gracze z Trzebini zapomnieli jednak o defensywie Po dalekim wyrzucie sytuację wykorzystał Łaski i LKS Gang wygrał 4-3. Na zakończenie kolejki drugi zespół juniorów MKS Trzebinia wysoko pokonał Bułę i Spółę. Najsłabszy zespół ligi tym razem zebrał nieco szerszą kadrę i momentami ambitnie walczył z rywalem, ale to było i tak za mało aby przegrać w mniejszych rozmiarach.

Wyniki MSMLF - 7 Kolejka:

MKS Trzebinia 2004 I - Magic Sport  0:3 (0:1)

MKS 2004 I: Pałka - Bieniek, Małocha, Głuch, Wójcik, Hano, Pucia, Garlacz, Kalinowski, Wojas, Krzywda

MKS Trzebinia 2004 II - Kuce FC  5:2 (2:0)

Bramki: Dubiel, Lubiński, Bohonos, Tajs, Kaczmarczyk

MKS 2004 II: Kozłowski - Korcz, Kaczmarczyk, Duleba, Tajs, Nietrzebka, Kozioł, Bohonos, Dubiel, Lubiński, Celi

Magic Sport - Promyk Bolęcin Junior  5:0 Walkower

MKS Trzebinia JS I - LKS Gang  3:4 (0:2)

Bramki: Wnuk x2, Ruczyński

MKS JS I: Wentrys, Kołodziejski - Bartoń, Perek, Błaszczyk, Wnuk, Stachowski, Blaszke, Bugdalski, Ruczyński

Fablok Chrzanów u-16 - Promyk Bolęcin Junior  5:0 Walkower

MKS Trzebinia JS II - Buła i spóła  13:3 (2:1)