MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 182, wczoraj: 661
ogółem: 2 757 123

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 4 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-12-02 20:05

4 Kolejka tym razem rozegrana została w Libiążu z powodu zamkniętej hali w Chrzanowie, gdzie rzekomo miały odbywać się zawody Jujitsu (zawody się odbyły w Sobotę, ale odpowiedzialna osoba od hali tylko w sobie znany sposób zaznaczyła i Niedzielę).

 

Wyniki MSMLF - 3 Kolejka:

MKS Trzebinia 2004 II - Magic Sport  2:9 (0:4)

Bramki: Duleba, Kaczmarczyk

MKS 2004 II: Kozłowski - Korcz, Kaczmarczyk, Duleba, Tajs, Kozioł, Cząstka, Mysiura, Dubiel, Nietrzebka

MKS Trzebinia 2004 I - Promyk Bolęcin Junior  3:2 (2:0)

Bramki: Krzywda, Garlacz, Kalinowski

MKS 2004 I: Pałka - Pucia, Hano, Kalinowski, Krzywda, Małocha, Garlacz, Wojas, Głuch, Wocial

Buła i spóła - Kuce FC  1:12 (0:3)

MKS Trzebinia JS II - Solidex Junior  3:6 (2:3)

Bramki: Duda, Kurek, Zając

MKS JS II: Cwynar - Duda, Kurek, Gołdyn, Nowak, Knapik, Basta, Zając

Fablok Chrzanów u-16 - LKS Gang 9:2 (3:0)

Pauza - MKS Trzebinia JS I

 

Galeria -> https://photos.google.com/share/AF1QipPpW_XXuej3micEYR-52gmWv6bsMY81-CKicRWJKks7eW_L6bfCVfVOWR1-oxktyw?key=WlQ4akJTTV9BWlBtZlJrMjVuNkNhU0Q5TFdDcGRB&fbclid=IwAR2boOgnKhuBotN-Ty3M1fmaes_senT4iAdY-Q_bOwjRnFvQok2B-uA7cxM  (http://schlf-chrzanow.futbolowo.pl)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [52]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

30

08-2019

piątek

31

08-2019

sobota

01

09-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka