MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 661
ogółem: 2 757 111

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 3 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-25 23:43

W niedzielę 25 listopada rywalizowała tylko liga młodzieżowa. Po trzech kolejkach trzy drużyny mają komplet punktów. Najtrudniejszą przeprawę mieli juniorzy starsi Trzebini, którzy jedną bramką pokonali Solidex Junior. 

 

Wyniki MSMLF - 3 Kolejka:

MKS Trzebinia JS I - Solidex Junior  4:3 (3:1)

Bramki: Ruczyński, Stachowski, Blaszke, samobójcza

MKS JS I: Kołodziejski, Wentrys - Bartoń, Perek, Bugdalski, Ruczyński, Wnuk, Stachowski, Błaszczyk, Blaszke

MKS Trzebinia JS II - LKS Gang  1:14 (0:6)

Bramka: Gołdyn

MKS JS II: Cwynar - Gołdyn, Knapik, Kurek, Siejka

Promyk Bolęcin Junior - Kuce FC  2:4 (0:2)

MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16  2:4 (0:2)

Bramki: Krzywda x2

MKS JS I: Pałka - Pucia, Hano, Wójcik, Wojas, Bieniek, Garlacz, Kalinowski, Krzywda, Małocha

LKS Gang - Buła i spóła  10:4 (3:0)

Pauza - MKS Trzebinia 2004 II

 

Galeria -> https://photos.google.com/share/AF1QipPOOB2Mc0trtb8ZNX-hBXrfJpB2RdYXYPjyjsddLF7_BgABJdp6PYjnN5HTeU91ag?fbclid=IwAR13ixYuF48Tdi3VS2h3tHo0c9qs8KbIW7YPiwSD7cHkgaMCLs-l7xc8hNM&key=bTN0Qks1eFVRVThCY2VmOUhXWi1GM2hGWVViU2VB

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [63]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

30

08-2019

piątek

31

08-2019

sobota

01

09-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka