MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 856, wczoraj: 1057
ogółem: 2 525 059

statystyki szczegółowe

Aktualności

MKS U-14: Sparing futsalowy na plus

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-24 19:52

Sparing Futsal - Hala Kopalnia - 24.11.18 (Sobota) - Godz. 13.30

 

 

MKS Trzebinia U-14 - Fablok Chrzanów U-15  12:5

Bramki: Duleba x4, Wójcik x2, Wojas, Hano, Małocha, Bieniek, Krzywda, Kalinowski

MKS: Pałka - Pucia, Wójcik, Hano, Wojas, Małocha, Bohonos, Cząstka, Lubiński, Bieniek, Duleba, Kalinowski, Krzywda

 

Zespoły MKS-u i Fabloku w dniu dzisiejszym miały zmierzyć się w kategorii U-14. Z powodu kontuzji i wyjazdów zespół z Chrzanowa złożony był z zawodników 2002, 2003 i 2004, ale przyjmujemy po środku U-15.

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [17]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka