MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 766, wczoraj: 1057
ogółem: 2 524 969

statystyki szczegółowe

Aktualności

Niedziela z Futsalem w Chrzanowie !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-24 19:22

Wszystkich sympatyków futsalu zapraszamy jutro na prawdziwy maraton do Chrzanowa !

 

Rano mecze 3 kolejki w ramach Młodej Ligi Magic Sport, grają nasze zespoły.

8.30 MKS Trzebinia Juniorzy Starsi I - Solidex Junior

9.15 MKS Trzebinia Juniorzy Starsi II - Magic Sport

10.30 MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16

 

Po zmaganiach młodej ligi, na parkiecie będzie można zobaczyć jeden z dwóch turniejów grand prix eliminacji MMP w kategorii U-18. W barwach Fabloku zobaczymy, zawodnika MKS - Szymona Bugdalskiego.

Zapowiedź -> http://schlf-chrzanow.futbolowo.pl/news/article/eliminacje-mmp-u-18-zapowiedz-1

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [4]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka