MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 812, wczoraj: 1057
ogółem: 2 525 015

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pcimianka lepsza o bramkę w ostatnim meczu rundy jesiennej

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-11 19:43

IV Liga Małopolska (Zachód) - 15 Kolejka - 11.11.18 (Niedziela) - Godz. 13.00

 

 

Pcimianka Pcim - MKS Trzebinia 1:0 (1:0)

Bramka: 36' Chlebda

Sędziował: ? (?)

Żółte kartki: ?

Widzów: 150

Pcimianka: Jękot - Chlebda, Silczuk, Wrześniak (57' Dziadkowiec), Zięba (39' Onwudi), Czapla, Pandyra, Sane, Sierakowski, Banik Maciej (71' Banik Michał), Sadio

MKS: Wróbel - Martyniak, Sawczuk (65' Cząstka), Górka, Jędrzejczyk (69' Kukiełka), Skrzypek, Zybiński, Kalinowski, Szczurek, Kowalik, Sochacki

 

 

 

Zdjęcie -> Michał Koryczan

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [12]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka