MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 330, wczoraj: 903
ogółem: 2 634 300

statystyki szczegółowe

Aktualności

JS: Trafienie Kurka i samobójcza bramka dają wygraną nad...

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-04 19:19
JS: Trafienie Kurka i samobójcza bramka dają wygraną nad Bulowicami

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych - 12 Kolejka - 11.04.18 (Niedziela) - Godz. 13.00

 

 

MKS Trzebinia - LKS Bulowice 2:0 (1:0)

Bramki: 29' Kurek, 58' (s) ?

Sędziowali: ? (Chrzanów)

Żółte kartki: - ?

Czerwone kartki: ? (Bulowice)

MKS: Wentrys (79' Kołodziejski) - Bugdalski, Duda, Błaszczyk, Gołdyn (74' Basta), Stachowski, Blaszke, Ruczyński, Knapik (70' Nowak), Kurek, Siejka (64' Perek)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [26]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Górnik WieliczkaMKS Trzebinia
Górnik Wieliczka   MKS Trzebinia
2019-03-23, 15:30:00

ul. J.M. Daniłowicza 6, Wieliczka

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 11.00 KS Chełmek - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 15.30 Górnik Wieliczka - MKS Trzebinia

24

03-2019

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 14.00 Raba Dobczyce - MKS Trzebinia

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia 5:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 15:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Górnik Wieliczka - MKS Trzebinia
Dalin Myślenice - Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim - Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Beskid Andrychów
Kaszowianka Kaszów - KS Olkusz
LKS Jawiszowice - Orzeł Piaski Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Clepardia Kraków 3:0 Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów 1:0 Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów 1:3 Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie 4:0 Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia 5:1 Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice 0:0 KS Olkusz

Wyszukiwarka