MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 792, wczoraj: 1255
ogółem: 2 564 311

statystyki szczegółowe

Aktualności

O: Kończymy rundę trzema zwycięstwami

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-11-03 18:41

Liga Orlików PPN Chrzanów - 8 Kolejka - 03.11.18 (Niedziela) - Godz. 8.30, 10.00, 11.30

 

 

AP MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa  7:2 (5:0)

Bramki: Nartowski x2, Szczepaniak x2, Klimkiewicz x2, Eibach

 

AP MKS Trzebinia - Górnik Libiąż 2009  8:3 (2:1)

Bramki: Kowalik I. x4, Nartowski, Szczepaniak, Klimkiewicz, Dudek

 

AP MKS Trzebinia - Zagórzanka Zagórze  5:2 (2:1)

Bramki: Kowalik I. x3, Nartowski, Szczepaniak

 

MKS: Urbański - Eibach, Klimkiewicz, Kowalik I., Szczepaniak, Kowalik A., Nartowski, Dudek, Jaroń, Węclewicz

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [21]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
mecz towarzyski
MKS Trzebinia   Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00

Chełmek

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

Sparing - Chełmek: 11.00 MKS Trzebinia - Brzezina Osiek

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka