Znamy rywali w eliminacjach MMP U-20 w Futsalu !

• autor: RedakcjaMKS, 2018-10-10 10:22

Poniżej lista klubów zgłoszonych do eliminacji w poszczególnych kategoriach wiekowych:

MMP U-20 chłopców: BSF Bochnia (gospodarz)  Rekord Bielsko-Biała (obrońca tytułu)

Red Dragons Pniewy, Fablok Chrzanów, GKS Futsal Tychy, KS Futsal Piła, FC Remedium Pyskowice, Junior Hurtap Łęczyca, MKS Trzebinia, Berland Komprachcice Futsal Team, AZS UŚ Katowice,  FC Flisak Toruń, EL Pistolero Futsal, Elmar Jędrzejów, Futsal Team Przeworsk, AZS UW Warszawa, UEK Kraków, KS Słupia Charnowo, TAF Toruń, FC Kartuzy, KS Polkowice, Gwiazda Ruda Śląska, GKS Ekom Ivex Remedies Nowiny, Unisław Team, Konie Mechaniczne Zgierz, Red Dewils Chojnice, KS Gniezno, UMCS Lublin, Gredar Futsal Brzeg, GLKS Kamiennik.

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN przedstawia grupy eliminacyjne do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu kategorii U-20. Grupy te są stworzone według klucza regionu z którego są dane drużyny.

Grupa 6: AZS UŚ Katowice, GKS Futsal Tychy, Gwiazda Ruda Śląska, MKS Trzebinia.

Wszystkie grupy -> http://www.futsalmmp.pl/index.php?8,2,801

Drużyna, która dwa lata temu zdobyła Wicemistrzostwo Polski U-18 powalczy tym razem o awans do finałów U-20, które rozegrane zostaną w Bochni (podobnie jak dwa lata temu).

Jeden turniej eliminacyjny - 11 listopada prawdopodobnie w Tychach wyłoni dwie drużyny, które dostaną się do finałów.

Podopieczni Kacpra Ślusarka trenują na Hali przy ul. Gwarków. Drużyna rozegra również sparing z Fablokiem Chrzanów, który trafił do innej grupy eliminacyjnej.

...