MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 797, wczoraj: 1057
ogółem: 2 525 000

statystyki szczegółowe

Aktualności

T: Formacja do poprawki

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-07 16:05

II Liga Małopolska Trampkarzy - 10 Kolejka - 07.10.18 (Sobota) - Godz. 11.00

 

 

AP MKS Trzebinia - Orzeł Myślenice 4:3 (3:1)

Bramki: 3' Bohonos, 13' Garlacz, 15' Krzywda, 55' Lubiński - 23' Gromala, 50' Braś, 65' Pitak

Sędziowali: Feliksik Dariusz, Kowal Andrzej, Ryba Tomasz (Chrzanów)

MKS: Pałka - Strycharski, Pucia, Bieniek, Krzywda, Małocha, Wojas, Kalinowski, Garlacz, Bohonos, Wójcik oraz Urbański, Głuch, Hano, Lubiński, Duleba, Cząstka, Nietrzebka

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [37]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka