MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 880, wczoraj: 1057
ogółem: 2 525 083

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyjazdowe przełamanie !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-09-30 23:26

IV Liga Małopolska (Zachód) - 9 Kolejka - 30.09.18 (Niedziela) - Godz. 15.00

 

 

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - MKS Trzebinia 1:3 (0:2)

Bramki: 54' (k) Filipowski - 25' Górka, 38' Kowalik, 89' Szczurek

Sędziował: ? (?)

Żółte kartki: -

Widzów: 120

Węgrzcanka:

MKS: Wróbel - Martyniak (65' Kurek), Sawczuk, Górka, Jarosz, Szczurek (90' Jędrzejczyk), Skrzypek, Kalinowski, Marszałek (55' Kukiełka, 70' Zybiński), Sochacki (88' Cząstka), Kowalik

 



Przełom -> https://przelom.pl/23866-trzebinscy-pilkarze-przerwali-zwycieska-niemoc.html

 

Zdjęcie -> Michał Koryczan

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [43]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Halowe Mistrzostwa PPN Chrzanów Trampkarzy - Balon Libiąż: 14.30 - 19.15 MKS Trzebinia I, MKS Trzebinia II, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Ciężkowianka Jaworzno, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, AP 21 Balin

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka