MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1049, wczoraj: 1222
ogółem: 2 529 403

statystyki szczegółowe

Aktualności

JS: Zwycięstwo 4:2, wyciągamy z 0:2 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-09-23 18:15

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych - 6 Kolejka - 23.09.18 (Niedziela) - Godz. 13.00

 

 

MKS Trzebinia - Górnik Brzeszcze 4:2 (1:2)

Bramki: 38' Kurek, 60' Ruczyński, 75' Siejka, 81' Blaszke - 20' ?, 31' ?

Sędziowali: ? (Chrzanów)

Żółta kartka: Perek - 

MKS: Cwynar (88' Wentrys) - Błaszczyk, Bugdalski, Gołdyn (80' Perek), Duda (86' Gleń), Stachowski, Ruczyński, Blaszke, Nowak (57' Urbański), Kurek (73' Knapik), Siejka (87' Kołodziejski)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [19]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 13.20 MKS Trzebinia JS II - MKS Trzebinia 2004 II, 15.00 MKS Trzebinia JS I - Promyk Bolęcin Junior, 15.50 MKS Trzebinia 2004 I - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.20 MKS Trzebinia U-20 - Megalo

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka