MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1098, wczoraj: 1222
ogółem: 2 529 452

statystyki szczegółowe

Aktualności

M: Lekcja od starszych przeciwników

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-09-22 23:04

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 4 Kolejka - 22.09.18 (Sobota) - Godz. 11.00

 

 

LKS Przecieszyn - AP MKS Trzebinia 10:1 (5:0)

Bramki: 7' Maziarz, 13' Oczkowski, 15', 20', 33' Baran, 23' Pękała, 52', 56', 58', 59' Pełka - 41' Skowronek

Sędziowali: ? (Chrzanów)

AP MKS: Wojciechowski - Cwynar, Siewierski, Wacławek, Szymula, Skowronek, Trzeciak, Burdalski, Miśkowiec oraz Siata, Jabłoński, Kucek

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [21]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 13.20 MKS Trzebinia JS II - MKS Trzebinia 2004 II, 15.00 MKS Trzebinia JS I - Promyk Bolęcin Junior, 15.50 MKS Trzebinia 2004 I - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.20 MKS Trzebinia U-20 - Megalo

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka