MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 484, wczoraj: 1024
ogółem: 2 572 457

statystyki szczegółowe

Aktualności

Trampkarze odrabiają zaległości z 1 kolejki

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-09-13 19:58

I Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy - 1 Kolejka (zaległa) - 13.09.18 (Czwartek) - Godz. 17.00

 

 

AP MKS Trzebinia II - Kalwarianka Kalwaria Zeb. 7:0 (3:0)

Bramki: 22' Dubiel, 25', 65' Gruca, 28', 46' Smalarz, 55', 59' Lubiński

Sędziowali: Cholewa Maciej (Chrzanów)

MKS: Pałka - Martyniak, Smalarz, Hano, Dziadzio, Gruca, Kozioł, Duleba, Cząstka, Garlacz, Dubiel oraz Urbański, Celi, Nietrzebka, Lubiński, Kurmanowski

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [42]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski u-14 w Futsalu - Bielsko-Biała: 10.30 MKS Trzebinia - Śląsk Wrocław, 16.30 MKS Trzebinia - Rekord Bielsko-Biała

Sparing - Pszczyna: 11.00 Iskra Pszczyna - MKS Trzebinia

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 17.20 MKS Trzebinia U-20 - Solidex

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
MKS Trzebinia 0:2 Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00
Chełmek
     
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka