MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 202

statystyki szczegółowe

Aktualności

Orzeł wzniósł się przy Kościuszki

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-09-08 22:00

IV Liga Małopolska (Zachód) - 6 Kolejka - 08.09.18 (Sobota) - Godz. 16.00

 

 

MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów 1:3 (0:2)

Bramki: 84' Kowalik - 20', 60' Zębala, 45' Włosiak

Sędziował: ?

Żółte kartki: Sermak, Skrzypek, Marszałek, Kowalik, Jarosz - Para, Zębala, Pluta, Fall, Matejko, Wilczyński

Widzow: 157

MKS: Wróbel - Martyniak, Górka (38' Sawczuk), Kalinowski, Marszałek (46' Jarosz), Kurek (62' Kukiełka), Skrzypek, Sermak (46' Sochacki), Szczurek, Kowalik, Wilczek (75' Cząstka)

Orzeł: Kawaler - Biela (74' Dukała), Matejko, Skwarczeński, Pluta, Para, Drobniak, Włosiak (46' Wilczyński), Pater (66' Kowalówka), Zębala (85' Kozioł), Fall (85' Wnęk)

 

Przełom -> https://przelom.pl/23658-ciemne-chmury-nad-trzebinia-zwiastowaly-nie-tylko-deszcz-wideo-zdjecia.html

Zdjęcie -> Michał Koryczan

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [32]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka