MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 523, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 948

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka MKS-u na tydzień przed ligą

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-08-04 14:29

Sparing - 04.08.18 (Sobota) - Godz. 11.00 - Grano 2 x 45'

 

 

MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów 0:1 (0:0)

Bramka: 74' (k) Bizoń

MKS: Wróbel - Martyniak, Górka, Sawczuk, Marszałek, Kurek, Kalinowski, Skrzypek, Sermak, Sochacki Wilczek oraz Pają K., Jędrzejczyk, Jarosz, Kowalik, Pająk J., Kukiełka, Zybiński, Cząstka, Celiński, Łubik, Wallentin

 

W próbie generalnej przed inauguracją IV ligi, która za tydzień odbędzie się w Piaskach Wielkich, MKS przegrał z rywalem ligowym - Jutrzenką Giebułtów 0:1 po bramce z rzutu karnego, tutaj jednak zaznaczyć trzeba, że faul był poza polem karnym.

W barwach drużyny przeciwnej zobaczyliśmy - Mateusza Majcherczyk i Krzysztofa Michalca, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali nasz klub w III lidze.

 

 

Przełom -> https://przelom.pl/23369-porazka-trzebini-w-probie-generalnej-jest-nowy-zawodnik-w-kadrze-wideo-zdjecia.html

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [56]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka