MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 532, wczoraj: 632
ogółem: 2 425 415

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znamy Terminarz IV Ligi ! Start w Piaskach Wielkich !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-07-04 19:23

Wydział Gier MZPN ustalił terminarz IV ligi zachodniej na rundę jesienną sezonu 2018/19

 

W 1 Kolejce - 11/12.08.18 zagrają:

Orzeł Piaski Wielkie Kraków - MKS Trzebinia 
LKS Jawiszowice - KS Olkusz 
Kaszowianka Kaszów - Clepardia Kraków 
Słomniczanka Słomniki - Beskid Andrychów 
Węgrzcanka Wegrzce Wielkie - Jutrzenka Giebułtów 
Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów 
Unia Oświęcim - Wiślanka Grabie 
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka

 

* Pełny terminarz TUTAJ

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [38]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaGórnik Wieliczka
MKS Trzebinia   Górnik Wieliczka
2018-08-15, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

14

08-2018

wtorek

15

08-2018

środa

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Górnik Wieliczka

II Liga Małopolska Trampkarzy: 17.00 Okocimski Brzesko - MKS Trzebinia

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

IV Liga Małopolska (Zachód): 11.00 MKS Trzebinia - LKS Jawiszowice

19

08-2018

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 11.00 MKS Trzebinia - Karol Wadowice

20

08-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

Orzeł Piaski WielkieMKS Trzebinia
Orzeł Piaski Wielkie 2:0 MKS Trzebinia
2018-08-12, 17:00:00
ul. Niebieska 2, Kraków
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
MKS Trzebinia - Górnik Wieliczka
Jutrzenka Giebułtów - Dalin Myślenice
Clepardia Kraków - Słomniczanka Słomniki
Wiślanka Grabie - Pcimianka Pcim
Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim
Beskid Andrychów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KS Olkusz - Kaszowianka Kaszów
Orzeł Piaski Wielkie - LKS Jawiszowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł Piaski Wielkie 2:0 MKS Trzebinia
KS Olkusz 0:3 LKS Jawiszowice
Kaszowianka Kaszów 1:1 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 7:1 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice 6:0 Orzeł Ryczów
Unia Oświęcim 4:0 Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim 0:0 Górnik Wieliczka

Wyszukiwarka