MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 33, wczoraj: 936
ogółem: 2 564 488

statystyki szczegółowe

Aktualności

M: Kolejny remis i strata bramki w samej końcówce

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-05-24 20:01

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 24.05.18 (Czwartek) - 5 Kolejka (zaległa) - Godz. 18.00

 

 

AP MKS Trzebinia - Strzelec Budzów 1:1 (0:0)

Bramki: 42' Celadyn - 68' ?

Sędziował: ? (Chrzanów)

AP MKS: Urbański - Dziadzio, Celadyn, Bobula, Kurmanowski, Martyniak, Szymula, Smalarz, Gruca oraz Wojciechowski, Stefańczyk, Łuszczaniec, Obrok, Kukla, Skowronek, Sierwierski

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [36]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
mecz towarzyski
MKS Trzebinia   Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00

Chełmek

Reklama

Kalendarium

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

Sparing - Chełmek: 11.00 MKS Trzebinia - Brzezina Osiek

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka