MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 678, wczoraj: 791
ogółem: 2 567 873

statystyki szczegółowe

Aktualności

JM: Pewne zwycięstwo w Kalwarii Zebrzydowskiej !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-04-28 20:01

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 28.04.18 (Sobota) - 3 Kolejka - Godz. 11.00

 

 

Kalwarianka Kalwaria Zeb. - MKS Trzebinia 1:5 (1:1)

Bramki: ? - Tajs x2, Siejka, Wnuk, Gołdyn

Sędziowali: ? (Wadowice)

Żółte kartki: -

MKS: Cwynar (70' Wentrys) - Gołdyn, Bugdalski, Ruczyński, Błaszczyk (63' Korcz), Stachowski, Nowak (45' Perek), Blaszke (65' Gleń), Wnuk (70' Kołodziejski), Siejka (65' Kurek), Tajs

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [46]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka