MKS zwolnił trenera Jerzego Kowalika i jego asystenta

• autor: RedakcjaMKS, 2018-04-25 21:47

Z uwagi na słabe wyniki uzyskiwane przez drużynę seniorów MKS Trzebinia w rozgrywkach III-ligi. Zarząd Klubu postanowił w trybie natychmiastowym rozwiązać kontrakty z trenerami p. Jerzym Kowalikiem i p. Krzysztofem Wajdą.

Zarząd podejmie działania, aby nowy trener mógł  poprowadzić drużynę w najbliższym meczu z Motorem Lublin w dniu 28.04.2018 o godz. 16.00

Pod jego wodzą MKS rozegrał osiem meczów w lidze (dwa remisy i sześć porażek) i jeden w Pucharze Polski (przegrany z Sołą Oświęcim).

- Ze względu na słabe wyniku zespołu w trzeciej lidze, zarząd rozwiązał umowy z trenerem Jerzym Kowalikiem i jego asystentem Krzysztofem Wajdą. Nie było co czekać dłużej. Czynimy starania, żeby do sobotniego meczu z Motorem Lublin znany był już nowy szkoleniowiec - Jacek Augustynek, prezes MKS.

- O tym, że spotkanie z Resovią będzie moim ostatnim, dowiedziałem się we wtorek. Na pewno nie wyszło mi w Trzebini, tak jak chciałem. Pragnę podziękować prezesowi, że był ze mną na dobre i złe. Jest jeszcze trochę meczów i będę trzymał kciuki za MKS. Może „nowa miotła" pomoże. Mojemu następcy życzę, żeby nie miał w zespole tylu problemów zdrowotnych. Chcę również podziękować wszystkim czytelnikom portalu przelom.pl, którzy aktywnie komentowali to, co działo się wokół zespołu. - Jerzy Kowalik.

Przełom -> http://przelom.pl/22596-trzebinski-mks-zwolnil-kolejnego-trenera.html

...