MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 235, wczoraj: 375
ogółem: 2 504 345

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wystartowały Orliki !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-04-17 22:55

Liga Orlików PPN Chrzanów Grupa Mistrzowska - 14.04.18 (Sobota) - Orlik Górka - 8.30, 9.15, 10.45

 

AP MKS Trzebinia II - Ciężkowianka Jaworzno 1:14 (0:7)

Bramka: Zemła

AP MKS Trzebinia I - Zagórzanka Zagórze 5:0 (3:0)

Bramki: Żbik x2, Luranc, Szczepaniak, Trzeciak

AP MKS Trzebinia I - AP MKS Trzebinia II 17:0 (5:0)

Bramki: Żbik x4, Trzeciak x3, Skowronek x3, Luranc x3, Szymula x2, Nartowski, Szczepaniak

 

AP MKS I: Siata - Eibach, Skowronek, Szczepaniak, Nartowski, Szymula, Luranc, Trzeciak, Żbik

AP MKS II: Urbański - Jucha, Węclewicz, Zemła, Nowak, Kowalik A, Jaworek, Jaroń, Klimkiewicz

 

Tabela -> http://ppnchrzanow.pl/orlik.html

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [39]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 8.30 MKS Trzebinia JS I - Solidex Junior, 9.15 MKS Trzebinia JS II - Magic Sport, 10.45 MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka