MKS zremisował z KSZO

• autor: RedakcjaMKS, 2018-04-07 23:25

III Liga Gr. IV - 22 Kolejka - 07.04.2018 (Sobota) - Godz. 15.00

MKS Trzebinia - KSZO Ostrowiec Św. 1:1 (1:1)

Bramki: 35' Sołtys - 15' Jamróz

Sędziował: ?

Żólte kartki: Kalinowski, Kłusek, Świętek, Stokłosa, Sołtys - Czajkowski, Puton, Łokieć, Kapsa

Widzów: 200

MKS: Szymala - Stokłosa, Michalec, Kalinowski, Jagła, Kowalik (75' Chlebda), Górka (72' Stanek), Kłusek, Świętek (89' Sochacki), Porębski, Sołtys

KSZO: Olszewski - Czajkowski, Kudryavtsev, Cheba, Sarwicki (68' Łokieć), Mężyk, Kapsa (70' Grunt), Puton, Janik, Kamiński, Jamróz

Trzebinianie walczyli o przerwanie serii trzech ligowych porażek z rzędu oraz przełamanie niemocy w konfrontacji z KSZO. Pięć dotychczasowych starć z tym klubem w historii kończyło się bowiem zwycięstwami drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego.
Oba cele udało się osiągnąć. Trzebinianie zremisowali bowiem w sobotnie popołudnie z ekipą z województwa świętokrzyskiego.
W ekipie z Trzebini zabrakło Mateusza Majcherczyka (pauza za nadmiar żółtych kartek), Witolda Cichego (problemy zdrowotne) i Pawła Sawczuka (odsunięcie od zespołu ze względu na sprawy wychowawcze). Do wyjściowego składu wskoczył za to kapitan Marcin Kalinowski, co jak się okazało pozytywnie wpłynęło na grę defensywną MKS.
Mecz zresztą z obu stron nie obfitował w zbyt dużą liczbą okazji bramkowych. Goście mieli co prawda więcej z gry, ale nie przekładało się to zbytnio na liczbę sytuacji strzeleckich.

- Mieliśmy bardzo ciężki tydzień i święta. Jeszcze nigdy w karierze nie przegrałem tak wysoko trzech spotkań. Myślę, że popracowaliśmy z dobrym skutkiem. Szkoda, że nie odnieśliśmy dzisiaj zwycięstwa, które tak bardzo by nas podbudowało. Ale jak nie możesz wygrać, to zremisuj. KSZO to dobry zespół, mający w składzie zawodników ogranych w pierwszej lidze, a nawet ekstraklasie. Walczyliśmy z nimi jak tylko mogliśmy. Wykrzesaliśmy wszystko co się dało. Podbudowuje mnie to, że zespół podniósł się po straconej bramce - Jerzy Kowalik (trener MKS)

W Środę, 11 kwietnia "żółto-czarnych" czeka kolejna potyczka na swoim stadionie. O godz. 16.00 rozpoczną mecz z Chełmianką Chełm.

Przełom -> http://przelom.pl/22428-historyczny-mecz-w-trzebini-mks-zremisowal-z-kszo-wideo-zdjecia.html

...

autor: ~endriu 2018-04-08 15:04:52

avatar MKS.TRZEBINIA DO BOJU .ZAŁOŻENIE ŚRODEK TABELI.DROGA DALEKA .POWODZENIA