Trener Jerzy Kowalik zrezygnował, co dalej ?

• autor: RedakcjaMKS, 2018-04-01 09:56

Pod wodzą Jerzego Kowalika „żółto-czarni" zanotowali cztery porażki: trzy w lidze (przeciwko Wólczance Wólka Pełkińska, Orlętom Radzyń Podlaski i Avii Świdnik) i jedną w Pucharze Polski (przeciw Sole Oświęcim). Zespół strzelił cztery gole, a stracił ich szesnaście.

Po przegranym sobotnim meczu na wyjeździe z Avią Świdnik 1-5, szkoleniowiec MKS złożył rezygnację.

Jestem zniesmaczony nie tylko wynikiem, ale i postawą zespołu. Po raz kolejny zbyt łatwo straciliśmy kilka goli po prostych błędach. To „zabija” mecz. Nie przyszedłem do Trzebini dla pieniędzy, tylko dlatego, że chciałem tutaj coś zrobić. Nie będę się trzymał stołka na siłę. Może w drużynie potrzebny jest jakiś wstrząs - mówi Jerzy Kowalik.

Na razie nie wiadomo, czy zarząd trzebińskiego klubu przyjmie rezygnację Jerzego Kowalika.

- Na razie górę biorą emocję – tłumaczył Jacek Augustynek, prezes Trzebini. - Spotkamy się po świętach i przedyskutujemy z trenerem całą sprawę. Jego decyzję musi jeszcze zaakceptować zarząd, więc na dzisiaj nie szukamy nowego szkoleniowca – uspokoił sternik trzebinian.

Przełom -> http://przelom.pl/sport/22390-trener-trzebinskiego-mks-zrezygnowal.html

...

autor: ~Ex-pert 2018-04-01 15:37:00

avatar Sadzę,że akurat ten mecz nie powinien być powodem rezygnacji trenera. Avia to aktualnie całkiem inna drużyna niż jesienią i sądzę że jest w stanie w takich rozmiarach pokonać wszystkie z drużyny z czołówki tej chimerycznej ligi. A MKS po przerwie prezentował się całkiem przyzwoicie. Pozdrawiam ze Świdnika.

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn