MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 936
ogółem: 2 499 785

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadra MKS Trzebinia, Wiosna 2018 - Sezon 2017/18

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-03-08 20:47

KADRA MKS TRZEBINIA - WIOSNA 2018 



Bramkarze: 

Krzysztof Pająk (1994),

Kacper Szymala (1997),

Tomasz Wróbel (1990)



Obrońcy: 

Witold Cichy (1986),

Radosław Górka (1990),

Bartosz Jagła (1993),

Krzysztof Michalec (1989),

Jakub Ochman (1991),

Paweł Sawczuk (1988),

Mariusz Stokłosa (1992)



Pomocnicy:

Bartłomiej Chlebda (1996),

Marcin Kalinowski (1993),

Kamil Kłusek (1993),

Michał Kowalik (1993),

Mateusz Majcherczyk (1989),

Przemysław Porębski (1988),

Maciej Rogóż (1998),

Grzegorz Jarosz (1999)

 

Napastnicy: 

Łukasz Sochacki (1999),

Kacper Sołtys (1995),

Mateusz Stanek (1992),

Ernest Świętek (1998)

 



Przybyli: Chlebda, Sołtys (Pcimianka Pcim), Rogóż (Wisła Kraków), Pająk (wznowił treningi)

Odeszli: Damian Dziadzio, Jan Martyniak (Chełmek), Tomasz Małodobry (kontuzja), Marek Mizia (Podhale Nowy Targ), Rajmund Raźniak (Rajsko) 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [98]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka