dzisiaj: 104, wczoraj: 648
ogółem: 4 023 088

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 10 Kolejka

• autor: RedakcjaMKS, 2018-02-18 18:18

Na początek rywalizacji spotkały się zespoły z grupy pocieszenia. Łazarskie Miami w drugiej połowie wykorzystało przewagę warunków fizycznych i pewnie pokonało MKS Trzebinia 2004 II. Pierwszy zespół MKS-u poradził sobie natomiast z Golden five zdobywając komplet punktów w dolnej połówce tabeli.

W Magic Sport Młodej Lidze Futsalu najwięcej emocji przyniósł ostatni mecz. Magic Sport przegrywał do przerwy z MKS Trzebinia JM 1:2, ale gra w przewadze przyniosła rezultat i Magic Sport wygrał 5:2. W pierwszym meczu sezonu trzema bramkami wygrała Trzebinia. Dzięki lepszemu bilansowi bramek w całym sezonie mistrzem ligi został Magic Sport.